بروکر Windsor
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر Windsor بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر Windsor بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر Windsor
عضویت در Windsor FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری ویندزور (Windsor)

[kkstarratings]

ویندزور (Windsor) معتقدیم که همه باید حق دسترسی و تجارت به بازارهای مالی را به شیوه ای منصفانه، کارآمد و ایمن داشته باشند. این باور است که ویندزور را به تاسیس Windsor Brokers در سال 1988 سوق داد. در 30 سال گذشته، ماموریت ویندزور (Windsor) تسهیل دسترسی سرمایه گذاران به بازارهای جهانی بوده است. راهی که ویندزور (Windsor) این کار را انجام داده‌، و همچنان به انجام آن ادامه می‌دهد، تخصیص ذخایر سرمایه قابل توجه، ارائه ابزارهای تجاری مناسب به سرمایه‌گذاران، و کارگزاری با اخلاق تجاری قوی که همچنان بر روی شیوه‌های تجاری منصفانه و منظم متمرکز است، است. و البته حاکمیت شرکتی سالم. شرکت های بی شماری در چشم انداز تجارت مالی آمده اند و رفته اند، به ویژه در طول 10 سال گذشته. برخی از این شرکت‌ها حتی شرکت‌های سهامی عام با مشتریان بسیار بزرگ بودند. تقریباً در همه موارد، تنها دلیل سقوط آنها را می توان در عدم هدف و ناتوانی بعدی آنها در اولویت دادن به منافع سرمایه گذاران جستجو کرد. محرک اصلی چنین شرکت هایی، صرف نظر از ابزارهای مورد استفاده برای دستیابی به آن و خطرات ناشی از آن، سود سریع بود. در مقابل، ویندزور (Windsor) به تدریج و پیوسته رشد کردیم و پایگاه مشتریان جهانی خود را با سرمایه گذاری در فناوری و سرمایه انسانی گسترش دادیم و همیشه به اصل پایه خود وفادار ماندیم: محافظت از سرمایه، سرمایه گذاران. هدف اصلی ویندزور (Windsor) محافظت از همه مشتریان، هر چند بزرگ یا کوچک، در برابر خطرات است، حتی خطراتی که ممکن است با توجه به ماهیت پرنوسان و مخاطره آمیز تجارت، بر خود تحمیل کنند. برای 30 سال آینده، مانند 30 سال گذشته، ویندزور (Windsor) همچنان متعهد به خدمت به سرمایه گذارانی میباشد که امنیت، یکپارچگی و قابلیت اطمینان را در راستای اهداف سرمایه گذاری خود قرار می دهند.

خدمات بروکر ویندزور (Windsor)

بروکر ویندزور (Windsor) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، ویندزور (Windsor) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر ویندزور (Windsor) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر ویندزور (Windsor)

دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر ویندزور (Windsor)  ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن ویندزور (Windsor) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر ویندزور (Windsor) در Suite 3, Global village, Jivan’s Complex, Mont Fleuri, Mahe, Seychelles واقع شده است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر ویندزور (Windsor) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر ویندزور (Windsor) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر ویندزور (Windsor)

بمنظور ثبت نام در بروکر ویندزور (Windsor) میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر ویندزور (Windsor) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری ویندزور (Windsor)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر ویندزور (Windsor) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر ویندزور (Windsor) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر ویندزور (Windsor) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام ویندزور (Windsor) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر ویندزور (Windsor) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر ویندزور (Windsor) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر ویندزور (Windsor)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر ویندزور (Windsor) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر ویندزور (Windsor) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو ویندزور (Windsor)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر ویندزور (Windsor) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر ویندزور (Windsor) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب ویندزور (Windsor)

پس از افتتاح حساب در بروکر ویندزور (Windsor) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، بروکر ویندزور (Windsor) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر ویندزور (Windsor)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر ویندزور (Windsor) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر ویندزور (Windsor) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر ویندزور (Windsor) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر ویندزور (Windsor)

قبل از افتتاح حساب در بروکر ویندزور (Windsor) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر ویندزور (Windsor) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب ویندزور (Windsor) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر ویندزور (Windsor)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر ویندزور (Windsor) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام ویندزور (Windsor) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر ویندزور (Windsor) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر ویندزور (Windsor): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر ویندزور (Windsor) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات ویندزور (Windsor) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر ویندزور (Windsor)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر ویندزور (Windsor) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر ویندزور (Windsor) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر ویندزور (Windsor)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر ویندزور (Windsor) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر ویندزور (Windsor)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر ویندزور (Windsor) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر ویندزور (Windsor) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر ویندزور (Windsor) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در ویندزور (Windsor) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر ویندزور (Windsor) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر ویندزور (Windsor) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب ویندزور (Windsor) خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب ویندزور (Windsor) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر ویندزور (Windsor) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر ویندزور (Windsor)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر ویندزور (Windsor) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر ویندزور (Windsor) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر ویندزور (Windsor)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر ویندزور (Windsor) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر ویندزور (Windsor)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر ویندزور (Windsor) ، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

انواع حساب در بروکر ویندزور (Windsor)

بروکر ویندزور (Windsor) دو نوع حساب به کاربران خود ارائه میدهد که عبارتند از ، حساب PRIME و حساب ZERO  که با توجه به نوع حساب دارای اسپرد و کارمزد متفاوتی میباشند ، این بروکر همچنین معاملات اکثر ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد. ویندزور (Windsor) از طرفی  به تمام سرمایه گذاران هشدار های لازم را در زمینه سود و زیان داده است.

بروکر ویندزور (Windsor) سرعت زیادی دارد. شما می‌توانید در این کارگزاری معاملات خود را به‌ سرعت انجام دهید. تیم پشتیبانی هم در کمتر از یک دقیقه پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان خواهد بود. در این بروکر واریز و برداشت وجه هم با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

در بروکر ویندزور هم می‌توان از طریق صرافی معتبر که بروکر به شما معرفی می‌کند، اریز و برداشت ریالی داشت و هم از طریق روش‌های بانکی و الکترونیکی دیگر (وب‌مانی، ویزا و مستر کارت، اسکریل، نتلر و بانکی) انتقال پول را انجام داد. انتقال وجه از طریق وب‌مانی،‌ ویزا، و مسترکارت تنها با ارز دلار آمریکا (USD) ممکن است. این تنوع امکانات واریز و برداشت پول از حساب، باعث می‌شود که از این نظر، برای شهروندان ایران مشکل مهمی وجود نداشته باشد.

اخطاریه بروکر ویندزور (Windsor)

بروکر ویندزور (Windsor) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر ویندزور (Windsor) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. ویندزور (Windsor) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

معامله در ابزارهای مالی برای بسیاری از افراد جامعه مناسب نیست. این احتمال وجود دارد که وجوهی که برای چنین معاملاتی در ابزارهای مالی استفاده می‌شود، باعث از دست رفتن بخشی یا تمام سرمایه‌گذاری شما شود. توصیه می شود با توجه به تجربه، اهداف، منابع مالی و سایر شرایط مرتبط، به دقت در نظر بگیرید که آیا معامله در ابزارهای مالی برای شما مناسب است یا خیر. شما باید تمام ریسک های مرتبط با معامله در ابزارهای مالی را درک کنید و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مستقل باشید. هر گونه معامله در ابزارهای مالی به صورت داوطلبانه و با مسئولیت خود شما انجام می شود. ریسک‌های زیادی در معاملات وجود دارد و سود حاصل از معامله تضمین نمی‌شود، در حالی که نتایج گذشته عملکرد نتایج آتی را تضمین نمی‌کند. این ریسک بالاست که بتوانیدخسارت به تمام یا بخشی از پول سرمایه گذاری شده را متحمل شوید. سرمایه‌گذاری در هر ابزار مالی دارای درجه بالایی از ریسک است و ممکن است پولی که سرمایه‌گذاری می‌شود ثابت باقی نماند، در حالی که شما ریسک متحمل ضرر را بر عهده می‌گیرید، در حالی که در همان زمان، احتمال سود وجود دارد. بازگشت می تواند تحقق یابد. معامله در سیستم های تجارت الکترونیکی دارای ریسک بالایی است، زیرا خطرات مرتبط با سیستم آنلاین، از جمله خرابی سخت افزار و یا نرم افزار محدود نمی شود. نتیجه هر گونه خرابی سیستم ممکن است این باشد که درخواست شما طبق دستورالعمل اجرا نشود یا اصلاً اجرا نشود. تمام معاملات انجام شده تنها در معرض خطر شما است و شما تحت هر شرایطی به تنهایی مسئول خواهید بود. کارگزاران ویندزور مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال، تحویل یا اجرای درخواست های شما به دلیل نقص در امکانات ارتباطی یا دلایل دیگر نخواهد داشت. شرایط بازار و عملکرد قوانین برخی بازارها، ساعات معاملات، ساعات کاری اتاق معامله و غیره، ممکن است به دلیل مشکل در تأثیرگذاری معاملات یا انحلال تغییر موقعیت‌های باز، خطر ضرر را افزایش دهند. ممکن است شرکت نتواند دستورالعمل های شما را در سطح درخواستی اجرا کند. معامله با ابزارهای مالی با حاشیه دارای سطح بالایی از ریسک است که می تواند هم به نفع و هم به ضرر شما باشد. در موارد خاص، محافظت از پول شما که به منظور تجارت در ابزارهای مالی منتقل می شود، ممکن است در صورت ورشکستگی یا ورشکستگی شرکت خاص تأثیر بگذارد. قوانین خاص یا قوانین محلی ممکن است بر میزان بازیابی پول شما حاکم باشد. در برخی از حوزه‌های قضایی، دارایی که مشخصاً به‌عنوان پول خود شما قابل شناسایی است، به همان شیوه وجه نقد برای اهداف توزیع در صورت کمبود تخصیص داده می‌شود. شما می‌دانید که ممکن است کارمزدها و سایر هزینه‌ها اعمال شوند، و به این ترتیب این هزینه‌ها بر سود (در صورت وجود) یا افزایش ضرر تأثیر می‌گذارند و آن را کاهش می‌دهند. قبل از معامله در ابزارهای مالی، باید خود را از تمام هزینه‌هایی که در قبال آن‌ها مسئول خواهید بود آگاه کنید، خواه این هزینه‌ها به مقدار از پیش تعیین‌شده یا متغیر باشند. متوجه هستید که سود یا زیان معاملات در قراردادهای ارز خارجی تحت تأثیر نوسانات نرخ ارز زمانی که نیاز به تبدیل از واحد پولی قرارداد به ارز دیگری وجود دارد، خواهد بود. شما می دانید که Windsor Brokers دسترسی به وب سایت و یا هیچ یک از محصولات و یا خدمات را تضمین نمی کند که همیشه یا در هر مکان معین در هر زمان خاص در دسترس باشد. تمام تراکنش های انجام شده برای حساب های شما تنها در معرض خطر شما است و شما تحت هر شرایطی مسئولیت آن را بر عهده خواهید داشت. کارگزاران ویندزور مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال، تحویل یا اجرای درخواست های شما به دلیل نقص در امکانات ارتباطی یا دلایل دیگر نخواهد داشت. شرکت ممکن است، به نظر معقول خود، تشخیص دهد که یک وضعیت اضطراری یا استثنایی در بازار وجود دارد (“رویداد فورس ماژور”). یک رویداد فورس ماژور باید شامل موارد زیر باشد، اما محدود به آن نیست – «هر عمل، رویداد یا رخداد (شامل بدون محدودیت هرگونه اعتصاب، شورش یا آشوب، قطع منبع تغذیه یا خرابی تجهیزات الکترونیکی یا ارتباطی).

شما درک می کنید که این خطر وجود دارد که ابزارهای مالی ممکن است مشمول مالیات و یا سایر مبالغ قابل اعمال دیگر طبق قانون شوند، که انجام آن به عهده شما خواهد بود.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر ویندزور (Windsor)

بروکر ویندزور (Windsor) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و در سال 1988 تاسیس شده است.

یکی از مهم ترین شاخص‌ها در انتخاب بروکر، این است که فعالیت آن زیر نظر یک نهاد معتبر نظارتی بوده و به اصطلاح توسط یکی از این نهادها رگوله شده باشد. به همین دلیل در اولین گام تصمیم داریم اعتبار این بروکر را از نظر نظارتی بررسی کنیم.

بر حسب شعبه  و مقر خود، ویندزور زیر نظر (رگولاتوری) چهار سازمان مختلف قرار دارد.

Windsor Brokers (BZ) Ltd زیر نظر کمیسیون خدمات مالی بلایز (IFSC) قرار دارد.

Windsor Brokers Ltd زیر نظر  کمیسیون دارایی و بورس قبرس (CySEC) قرار دارد.

Seldon Investments (Jordan) Ltd زیر نظر  کمیسیون دارایی‌های اردن (JSC) قرار دارد.

Windsor Brokers (SC) Limited زیر نظر  FSA سیشل قرار دارد.

قوانین و مقررات بروکر ویندزور (Windsor)

قوانین و مقررات بروکر ویندزور (Windsor) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری ویندزور (Windsor) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر ویندزور (Windsor)

برای فعالیت در بروکر ویندزور (Windsor) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر ویندزور (Windsor) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر ویندزور (Windsor)

بروکر ویندزور (Windsor) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر ویندزور (Windsor) میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر ویندزور (Windsor)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر ویندزور (Windsor) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر ویندزور (Windsor) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر ویندزور (Windsor) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر ویندزور (Windsor)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر ویندزور (Windsor) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر ویندزور (Windsor)

حساب real در بروکر ویندزور (Windsor) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real ویندزور (Windsor) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر ویندزور (Windsor)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکر ویندزور (Windsor) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی ویندزور (Windsor)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی ویندزور (Windsor) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر ویندزور (Windsor) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر ویندزور (Windsor) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد. ویندزور (Windsor) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر ویندزور (Windsor) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر ویندزور (Windsor) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر ویندزور (Windsor) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر ویندزور (Windsor) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر ویندزور (Windsor)

استفاده از خدمات بروکر ویندزور (Windsor) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر ویندزور (Windsor) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .