بروکر Rakuten Securities
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر Rakuten Securities بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر Rakuten Securities بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر Rakuten Securities
عضویت در Rakuten Securities FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

[kkstarratings]

Rakuten Securities Australia (RSA) یک کارگزار ارز، شاخص ها و فلزات است که توسط تخصص جهانی Rakuten Securities، Inc پشتیبانی می شود.
Rakuten Securities, Inc با دفتر مرکزی خود در توکیو یکی از کارگزاران آنلاین بزرگ در ژاپن و در سراسر آسیا است که از سال 1999 به بیش از 2.6 میلیون مشتری خدمات ارائه می دهد.
هدف راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) تمرکز بر اصول یک کارگزار خوب است. اسپردهای بسیار رقابتی، پشتیبانی عالی از مشتری محلی، و اصول قوی پایدار Rakuten Group, Inc که به وسیله آن کسب و کار خود را اداره کند.

خدمات بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) در ژاپن واقع شده است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

بمنظور ثبت نام در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

پس از افتتاح حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، برکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

قبل از افتتاح حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) ، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

انواع حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

بروکر .راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) سه نوع حساب به کاربران خود ارائه میدهد که عبارتند از ، حساب PRO VIP ، حساب PRO و حساب DEMO که با توجه به نوع حساب دارای اسپرد و کارمزد متفاوتی میباشند ، این بروکر همچنین معاملات اکثر ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد. راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) از طرفی  به تمام سرمایه گذاران هشدار های لازم را در زمینه سود و زیان داده است.

بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) سرعت زیادی دارد. شما می‌توانید در این کارگزاری معاملات خود را به‌ سرعت انجام دهید. تیم پشتیبانی هم در کمتر از یک دقیقه پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان خواهد بود. در این بروکر واریز و برداشت وجه هم با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

حساب معاملاتی آنلاین یک حساب سرمایه گذاری است که دارای وجوه نقد و اوراق بهادار است. شما می توانید طیف گسترده ای از دارایی ها را در پورتفولیوی خود نگه دارید و همچنین انواع مختلفی از استراتژی ها را به کار بگیرید. نوع حساب معاملاتی که انتخاب می کنید باید با توجه به تجربه و سبک معاملاتی شما تعیین شود.

اخطاریه بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

لطفا توجه داشته باشید که معاملات خارج از بورس ارز، CFD ها، فلزات و انرژی ها دارای درجه قابل توجهی از ریسک است و ممکن است برای بسیاری از سرمایه گذاران مناسب نباشد.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و در سال 1999 تاسیس شده است.

Rakuten Securities Australia Pty Limited (ACN 153 803 804) (Rakuten Securities Australia) یک ارائه دهنده مجاز مشتقات خارج از بورس مانند قراردادهای ارز خارجی، قراردادهای متفاوت (CFD) است. Rakuten Securities Australia دارای شماره AFSL 418036 است.

قوانین و مقررات بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

قوانین و مقررات بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

برای فعالیت در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

حساب real در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد. راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities)

استفاده از خدمات بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر راکوتن سکیوریتی (Rakuten Securities) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .