بروکر MEX Exchange
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر MEX Exchange بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر MEX Exchange بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر MEX Exchange
عضویت در MEX Exchange FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری مکس اکسچنج (MEX Exchange)

[kkstarratings]

مدیریت MEX از یک تیم ارشدی از کارشناسان ساخته شده است که در بعضی از مراحل کارشان در معامله گران بوده است، و این مکس اکسچنج (MEX Exchange) را برای درک نیازهای بازرگانان بسیار آسان می کند.تنها هدف تیم این است که اطمینان حاصل شود که پیشنهاد MEX رقابتی، مرتبط و نوآورانه باقی می ماند. MEX با استفاده از وضعیت Equinix Datacentres در نیویورک NY4 و همچنین LD4 لندن همراه با اتصال oneZero است که MEX را قادر می سازد تا از ارائه دهندگان نقدینگی پیشرو در سطح اول برای ایجاد مخازن نقدینگی سفارشی که نیازهای منحصر به فرد آنها را برآورده می کند، استفاده شود. به سادگی این به آن معنی است که ما همه چیز را در مورد سیستم های قیمت گذاری با توجه به استراتژی تجاری خود مطابقت می دهیم و هزینه های پایین را برای شما حفظ می کنیم. تمام زیرساخت ها و تکنولوژی مکس اکسچنج (MEX Exchange) توسط آرایه ای با دقت انتخاب شده از ابزارهای تجاری پیشرفته پشتیبانی می شود. تیم مکس اکسچنج (MEX Exchange) با تجربه مجموعه ای گسترده از تکنولوژی، ابزار و سیستم های تجاری را با یک گزاره ی منحصر به فرد انتخاب کرده است.

خدمات بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، مکس اکسچنج (MEX Exchange) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن مکس اکسچنج (MEX Exchange) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) در استرالیا واقع شده است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

بمنظور ثبت نام در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری مکس اکسچنج (MEX Exchange)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام مکس اکسچنج (MEX Exchange) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو مکس اکسچنج (MEX Exchange)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب مکس اکسچنج (MEX Exchange)

پس از افتتاح حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، برکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

قبل از افتتاح حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب مکس اکسچنج (MEX Exchange) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام مکس اکسچنج (MEX Exchange) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات مکس اکسچنج (MEX Exchange) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در مکس اکسچنج (MEX Exchange) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب مکس اکسچنج (MEX Exchange) خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب مکس اکسچنج (MEX Exchange) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

انواع حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) چهار نوع حساب به کاربران خود ارائه میدهد که عبارتند از ، حساب ECN، حساب STANDARD، حساب UNLIMITED DEMO و حساب جداگانه که با توجه به نوع حساب دارای اسپرد و کارمزد متفاوتی میباشند ، این بروکر همچنین معاملات اکثر ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد. مکس اکسچنج (MEX Exchange) از طرفی  به تمام سرمایه گذاران هشدار های لازم را در زمینه سود و زیان داده است.

بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) سرعت زیادی دارد. شما می‌توانید در این کارگزاری معاملات خود را به‌ سرعت انجام دهید. تیم پشتیبانی هم در کمتر از یک دقیقه پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان خواهد بود. در این بروکر واریز و برداشت وجه هم با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

MEX Exchange یک شرکت بازرگانی مالی مستقر در استرالیا است. این بخشی از یک گروه جهانی است ، چند بانکی با دفاتر در سیدنی ، لس آنجلس ، وین ، فرانکفورت، مادرید ، قبرس و MEXفین تک در هنگ کنگ. این دفتر دارای دفاتر MEXگروه در سراسر جهان از جمله هنگ کنگ ،MEX مدیریت دارایی (اتریش) GmbH ، پکن ، تیانجین ، هانگژو و شهر هوشی مین است. این دسترسی به تجارت خود را از طریق سیستم عامل های پیشرفته تجارت بر روی طیف وسیعی از ابزارها از جمله فارکس ، فلزات ، سهام و CFD به مشتریان خود ارائه می دهد. صرافی MEX همچنین فرصت های گسترده تجاری را با قیمت های محدود و شرایط قدرتمند فراهم می کند. این شرکت با ارائه محصول گسترده و پشتیبانی بی نظیر به مشتری خود دارای افتخار است.

اخطاریه بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. مکس اکسچنج (MEX Exchange) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

ابزارهای مشتقه ابزارهای پیچیده ای هستند و با ریسک بالایی در از دست دادن سریع پول به دلیل اهرم همراه هستند. 84.69٪ از حساب های سرمایه گذار خرد هنگام معامله مشتقات با این ارائه دهنده ضرر می کنند. این یک توصیه سرمایه گذاری نیست. معامله با MEX Exchange از طریق دنبال کردن یا کپی کردن و یا تکرار معاملات سایر معامله‌گران مستلزم سطوح بالایی از ریسک است، حتی در صورت دنبال کردن یا تکرار معامله‌گران با عملکرد برتر. چنین ریسک‌هایی شامل این خطر می‌شود که ممکن است تصمیمات تجاری معامله‌گران احتمالاً غیرحرفه‌ای یا معامله‌گرانی که هدف یا قصد نهایی یا وضعیت مالی آنها ممکن است با شما متفاوت باشد را کپی کنید. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، باید به ارزیابی خود از شخصی که تصمیمات تجاری را می گیرد و شرایط تمام اسناد قانونی تکیه کنید.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و در سال 2012 تاسیس شده است.

یکی از اولین چیزهایی که یک معامله گر بالقوه باید ایجاد کند ، این است که آیا کارگزار مانند MEX Exchange برای تجارت با آن بی خطر استیا خیر. یکی از معیارهای مطمئن برای سنجش ایمنی کارگزاری این است که مشخص شود کدام مقامات نظارتی ناظر بر اقدامات آن هستند. MEX Exchange یک شرکت خدمات مالی استرالیایی است که توسط قوانین و مقررات استرالیا تنظیم می شود. وظیفه کنترل شرکت های مالی توسط مرجع ASIC ، تنظیم کننده پیشرو در جهان انجام می شود. MEX Exchange همچنین بخشی از گروه تبادل چند بانکی است. این گروه یک گروه سرمایه گذاری مالی جهانی است که به شدت توسط مقامات معتبر جهانی در حوزه های قضایی معتبر تنظیم می شود. در مورد مقررات ASIC ، MEX Exchange قوانین بین المللی را برای مدیریت پول و عملکرد حساب های معامله گران با بالاترین سطح حفاظت حفظ می کند. این بدان معنی است که حساب های مشتری از وجوه شرکت جدا می شود. مجموعه قوانین سرمایه گذاری شما را با توجه به قوانین کشور ، تأمین منافع شما و ایجاد شفافیت در روند تجارت کل ، امن می کند.

قوانین و مقررات بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

قوانین و مقررات بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری مکس اکسچنج (MEX Exchange) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

برای فعالیت در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

حساب real در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real مکس اکسچنج (MEX Exchange) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی مکس اکسچنج (MEX Exchange)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی مکس اکسچنج (MEX Exchange) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد. مکس اکسچنج (MEX Exchange) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange)

استفاده از خدمات بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر مکس اکسچنج (MEX Exchange) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .