بروکر ITBFX
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر ITBFX بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر ITBFX بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر ITBFX
عضویت در ITBFX FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

[kkstarratings]

طبق بررسی نتایج الکسای سایت بروکر Itbfx ، بیش از هفتاد درصد از حجم ترافیک دریافتی از کشور ایران است. این گزارش نشان می‌دهد که بروکر ITBFX از شهرت جهانی برخوردار نبوده و دیگر کشورها تمایل زیادی به استفاده از این بروکر نداشته‌اند. جامعه هدف این بروکر به طور کلی مشتریان ایرانی است که در مارکت فارکس به این معناست که این بروکر نتوانسته فعالیت خود را سایر کشورهای دنیا مخصوصا کشورهایی که قوانین سخت‌گیرانه‌ای در رابطه با مسائل مالی دارند گسترش دهد. بروکر آی‌تی‌بی در کشور سیشل، در آفریقا ثبت شده و رگولاتوری معتبری ندارد. در وب‌سایت بروکر اعلام شده که یک دفتر نیز در لندن تاسیس شده است که بررسی آن برای ما ممکن نیست.

خدمات بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)  ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) در لندن است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

بمنظور ثبت نام در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

پس از افتتاح حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

قبل از افتتاح حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

انواع حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) سه نوع حساب به کاربران خود ارائه میدهد که عبارتند از ، حساب PRO ، حساب STANDARD و حساب سهام که با توجه به نوع حساب دارای اسپرد و کارمزد متفاوتی میباشند ، این بروکر همچنین معاملات اکثر ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد. آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) از طرفی  به تمام سرمایه گذاران هشدار های لازم را در زمینه سود و زیان داده است.

بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) سرعت زیادی دارد. شما می‌توانید در این کارگزاری معاملات خود را به‌ سرعت انجام دهید. تیم پشتیبانی هم در کمتر از یک دقیقه پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان خواهد بود. در این بروکر واریز و برداشت وجه هم با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

یکی از شاخص‌های بررسی یک وب سایت، رتبه الکسای آن سایت است که به راحتی قابل دسترسی است. طبق بررسی نتایج الکسای سایت بروکر آی تی بی، ۷۸ درصداز حجم ترافیک دریافتی از کشور ایران است. این گزارش نشان می‌دهد که بروکر ITBFX از شهرت جهانی برخوردار نبوده و دیگر کشورها تمایل زیادی به استفاده از این بروکر نداشته‌اند. جامعه هدف این بروکر به طور کلی مشتریان ایرانی است که در مارکت فارکس به این معناست که این بروکر نتوانسته فعالیت خود را سایر کشورهای دنیا مخصوصا کشورهایی که قوانین سخت‌گیرانه‌ای در رابطه با مسائل مالی دارند گسترش دهد؛ ITBFX در کشور افغانستان نیز تبلیغات زیادی کرده است؛ در وب‌سایت خود بروکر نیز ذکر شده که برای مشتریان ایرانی و افغانی پشتیبانی دائمی و کاملاً فارسی در دسترس قرار گرفته است.

اخطاریه بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

معاملات آنلاین و سایر ابزارهای مالی دارای سطح بالایی از ریسک می باشند و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشند. سطح بالای اعتبار اهرمی می تواند باعث افزایش پتانسیل سود معاملات شما و از طرف دیگر افزایش پتانسیل ریسک معاملات شما باشد. قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در بازارهای مالی، اهداف سرمایه گذاری و میزان ریسک پذیری خود را با دقت در نظر بگیرید و از ریسک های مرتبط با معامله گری در بازارهای مالی آگاه شوید.

تمام اطلاعات ارائه شده در وب سایت ITBFX فقط برای اهداف آموزشی می باشد. ریسک ناشی از انجام معاملات بر اساس اطلاعات درج شده در وبسایت بر عهده معامله گر است. معاملات سود ده گذشته هیچ تضمینی برای سود دهی در آینده نیست. ITBFX هیچ مسئولیت قانونی در قبال زیان و خسارات احتمالی ناشی از اتکا به اطلاعات ارائه شده در این وب سایت، از جمله بررسی و رتبه بندی کارگزاران، اخبار مالی، نظرات نویسندگان و یا تجزیه و تحلیل ها نخواهد داشت.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و در سال 2005 تاسیس شده است.

همانطور که ذکر شد این بروکر صرفاً در سیشل ثبت شده است و رگولاتوری معتبر هیچ یک از نهادهای مالی را دریافت نکرده است؛ که همین نکته نشان از ضعف این بروکر است. از مهم‌ترین دلایل نارضایتی کاربران و یا عدم تمایل به افتتاح حساب در این بروکر، مبالغ بالای مورد نیاز برای افتتاح حساب بوده که با توجه به عدم وجود رگولاتوری معتبر، ریسک سرمایه‌گذاری را افزایش داده است.

قوانین و مقررات بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

قوانین و مقررات بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

برای فعالیت در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

حساب real در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد.آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX)

استفاده از خدمات بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر آی‌ تی‌ بی‌ اف ایکس (ITBFX) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .