بروکر Invast Globa
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر Invast Globa بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر Invast Globa بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر Invast Globa
عضویت در Invast Globa FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری اینوست گلوبال (Invast Global)

[kkstarratings]

Invast Global یک کارگزار CFD برنده جایزه است که دفتر مرکزی آن در The Rocks، در سیدنی، با دفاتری در توکیو و قبرس است. مشتریان اینوست گلوبال (Invast Global) شامل صندوق های سرمایه گذاری، دفاتر خانوادگی، شرکت های تجاری اختصاصی و معامله گران پیشرفته هستند که استراتژی هایی را به کار می گیرند که به شفافیت و خدمات دلالی رقابتی اینوست گلوبال (Invast Global) بستگی دارد. هدف اینوست گلوبال (Invast Global) این است که اطمینان حاصل کند که مشتریانش خدمات با کیفیت دقیق و سازمانی را در تمام ساعات شبانه روز دریافت می کنند. گروه شرکتی Invast بیش از 60 سال است که با موفقیت در صنعت کارگزاری اوراق بهادار در ژاپن فعالیت می کند.

خدمات بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، اینوست گلوبال (Invast Global) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن اینوست گلوبال (Invast Global) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) در سیدنی واقع شده است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

بمنظور ثبت نام در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری اینوست گلوبال (Invast Global)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام اینوست گلوبال (Invast Global) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو اینوست گلوبال (Invast Global)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب اینوست گلوبال (Invast Global)

پس از افتتاح حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

قبل از افتتاح حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب اینوست گلوبال (Invast Global) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام اینوست گلوبال (Invast Global) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات اینوست گلوبال (Invast Global) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در اینوست گلوبال (Invast Global) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب اینوست گلوبال (Invast Global) خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب اینوست گلوبال (Invast Global) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) ، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

حضور در تجارتی که از افرادی که برای امرار معاش تجارت می کنند حمایت می کند، باید توسط افرادی اداره شود که برای امرار معاش در تجارت بوده اند. اکثر مدیران و کارکنان این بروکر دارای مشاغل طولانی مدت به عنوان تاجر و کار با معامله گران و کار برای آنها هستند. این بروکر نیازهای افرادی را که هر روز برای پرداخت قبوض تصمیم می گیرند، درک می کنیم.

اخطاریه بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. اینوست گلوبال (Invast Global) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

اطلاعات موجود در این وب سایت فقط جنبه عمومی دارد. این اطلاعات به منزله توصیه ای برای عمل به اطلاعات یا پیشنهاد نیست و شرایط شخصی، وضعیت مالی یا نیازهای شما را در نظر نمی گیرد. اکیداً به شما توصیه می شود قبل از افتتاح حساب کاربری با این بروکر از مشاوره حرفه ای استفاده کنید. معامله در FX و مشتقات خطرات قابل توجهی دارد و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. ممکن است ضرری متحمل شوید که به طور قابل ملاحظه ای بیشتر از مبلغی است که سرمایه گذاری کرده اید. لطفاً راهنمای خدمات مالی، بیانیه افشای محصول، تعیین بازار هدف، شرایط و ضوابط FX و CFD، افشای ریسک و سایر اسناد افشایی را در وب سایت بخوانید.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و در سال 1962 تاسیس شده است.

“Invast Global” نام تجاری ثبت شده “Invast Financial Services Pty Ltd” است. Invast Financial Services Pty Ltd (ABN 48 162 400 035) دارای مجوز خدمات مالی استرالیا (AFSL) صادر شده توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (AFSL شماره 438283) است که به آن اجازه می دهد تا یک تجارت خدمات مالی در استرالیا انجام دهد. 

قوانین و مقررات بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

قوانین و مقررات بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری اینوست گلوبال (Invast Global) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

برای فعالیت در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

حساب real در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real اینوست گلوبال (Invast Global) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکراینوست گلوبال (Invast Global) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی اینوست گلوبال (Invast Global)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی اینوست گلوبال (Invast Global) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد. اینوست گلوبال (Invast Global) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر اینوست گلوبال (Invast Global)

استفاده از خدمات بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر اینوست گلوبال (Invast Global) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .