بروکر Interactive Brokers
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر Interactive Brokers بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر Interactive Brokers بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر Interactive Brokers
عضویت در Interactive Brokers FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

[kkstarratings]

 شرکت خدمات مالی آمریکایی است، که در سال ۱۹۷۸ توسط توماس پیترفای تأسیس شد. Brokers تعاملی یک نام بسیار بزرگ است، زمانی که آن را به بخش معاملات فارکس می آوریم. این کارگزار فارکس تقریبا چهار دهه ثابت در تجارت فارکس بوده و باز هم قوی تر شده است. کارگزاران تعاملی در سال 1977 تاسیس شد و در سال 1978 فعالیت خود را آغاز کردند. از آن زمان تا کنون، موفق شده است تا اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) را تبدیل به یک غول معتبر در این تجارت کند. از مرکز خود در ایالات متحده آمریکا، توانسته است نفوذ خود را به بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان گسترش دهد. در حال حاضر دفاتر خود را در هند، ژاپن، کانادا، هنگ کنگ و انگلستان اداره می کند. 

خدمات بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) در ایالت متحده آمریکا واقع شده است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

بمنظور ثبت نام در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

پس از افتتاح حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، برکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

قبل از افتتاح حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) ، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

انواع حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) سه نوع حساب به کاربران خود ارائه میدهد که عبارتند از ، حساب جداگانه ، حساب DEMO و حساب STANDARD که با توجه به نوع حساب دارای اسپرد و کارمزد متفاوتی میباشند ، این بروکر همچنین معاملات اکثر ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد. اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) از طرفی  به تمام سرمایه گذاران هشدار های لازم را در زمینه سود و زیان داده است.

بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) سرعت زیادی دارد. شما می‌توانید در این کارگزاری معاملات خود را به‌ سرعت انجام دهید. تیم پشتیبانی هم در کمتر از یک دقیقه پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان خواهد بود. در این بروکر واریز و برداشت وجه هم با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

این صرافی از طریق Paxos ، مشتریان IBKR را قادر می‌سازد، رمزارزها را در کنار سایر کلاس های دارایی موجود در پلتفرم اینتراکتیوبروکر معامله کنند.

اخطاریه بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

معامله در Interactive Brokers مستلزم ریسک است و ممکن است برای همه مناسب نباشد. اعضا، خطر از دست دادن هزینه خود را برای ورود به هر معامله، از جمله کارمزد، دارند. شما باید به دقت بررسی کنید که آیا تجارت در Interactive Brokers با توجه به تجربه سرمایه گذاری و منابع مالی شما مناسب است یا خیر. هر گونه تصمیم تجاری که می گیرید صرفاً مسئولیت آن به عهده خودتان است. عملکرد گذشته لزوما نشان دهنده نتایج آینده نیست. هیچ یک از مطالب موجود در Interactive Brokers.com نباید به عنوان یک درخواست، توصیه یا پیشنهاد برای خرید یا فروش هر ابزار مالی در Interactive Brokers یا جاهای دیگر تلقی شود. Interactive Brokers تحت شرکت نظارتی ایالات متحده توسط CFTC است.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و این بروکر در سال 1978 تاسیس شده است.

FCA (انگلستان) مجوز №208159
CFTC (ایالات متحده) مجوز №0258600
NFA (ایالات متحده) مجوز №0258600
SEC (ایالات متحده) مجوز №8-47257

قوانین و مقررات بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

قوانین و مقررات بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

برای فعالیت در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

حساب real در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد. اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers)

استفاده از خدمات بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر اینتراکتیو بروکر (Interactive Brokers) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .