بروکر IFC Markets
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر IFC Markets بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر IFC Markets بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر IFC Markets
عضویت در IFC Markets FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

[kkstarratings]
 • 2022IFC Markets به فتح قله های جدید ادامه می دهد:
  IFC Markets در اولین فصل سال 2022 برنامۀ پروموی “یک دوست را معرفی کن” را اجرا کرد.
  شرکت کارگزار فارکس IFC Markets رمزارزهای جدید را به مجموعۀ بیش از 600 ابزار معاملاتی اش اضافه کرد. این رمزارزهای جدید عبارتند از: بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC) و ریپل (XRP). معامله گران همچنین قادر خواهند بود تا شارژ و برداشت از حساب را با استفاده از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) انجام دهند.
  “بهترین کارگزار CFD مولتی دارائی 2022″، جنوب شرق آسیا
  “بهترین کارگزار فارکس توصیه شده 2022″، جنوب شرق آسیا
  “بهترین ارائه دهندۀ آموزش فارکس 2022″، جنوب شرق آسیا
  “بهترین پلتفرم معاملاتی MT5 در سال 2022″، جنوب شرق آسیا
  توسط مجلۀ بین المللی “World Business Outlook” در منطقۀ جنوب شرق آسیا
 • 2021IFC Markets سال 2021 را انفجاری آغاز کرد و تاکنون چندین جایزۀ ارزشمند به دست آورده است:
  توسط International Business Magazine: “بهترین کارگزار بین المللی فارکس در ویتنام 2021″، “بهترین کارگزار بین المللی فارکس در کرۀ جنوبی 2021”
  توسط Global Economics: “مشتری مدارترین کارگزار فارکس در اندونزی 2021″، “بهترین شرایط معاملاتی CFD، جنوب شرق آسیا 2021”
  توسط World Economic Magazine: “بهترین شرایط معاملاتی CFD، جنوب شرق آسیا 2021”
  توسط World Business Outlook: “معتبرترین کارگزار فارکس SEA در 2021″، “پایدارترین کارگزار CFD مولتی-دارائی SEA در 2021”
  توسط AtoZ Markets: “بهترین کارگزار CFD در جنوب شرق آسیا در 2021”.
 • 2020در نیمۀ نخست سال، IFC Markets از طرف دو آژانس رتبۀ بندی مستقل به رسمیت شناخته شد – “بهترین کارگزار آنلاین بین المللی 2020” و “بهترین کارگزار فارکس در جنوب شرق آسیا 2020”.
 • 2020IFCM Group یک شرکت تابعه به نام IFC Markets Ltd ایجاد می کند که از نهاد خدمات مالی لابوآن (LFSA) در منطقۀ فدرال لابوآن (مالزی) دارای مجوز است.
  مجموعه ای از مطالب تحلیلی که برای کمک به معامله گران در اتخاذ تصمیم های معاملاتی شان طراحی شده اند توسعه پیدا می کنند.
 • 2019داشبورد معامله گر بروز رسانی و ارتقا داده می شود.
 • 2018سال با معرفی ابزارهای معاملاتی جدید، قراردادهای آتی رمزارز بیت کوین، آغاز می شود.
 • 2017ابزارهای معاملاتی جدید، قراردادهای CFD در صندوق های ETF، اضافه می شوند.
  پلتفرم جدید MT5 راه اندازی می شود. مجموع کل تعداد پلتفرم های معاملاتی به 16 عدد می رسد.
 • 2016تعداد ابزارهای معاملاتی از 600 عدد فراتر می رود. معامله گران فرصت معامله از طریق ترمینال وب MT4 را پیدا می کنند.
 • 2015بخش مشارکت برای کارگزارهای نمایندگی ارتقا پیدا می کند. تعداد زبان ها به 18 عدد می رسد. امکان معاملۀ قراردادهای CFD در قراردادهای آتی کالای مدت دار اضافه می شود.
 • 2014نقطۀ عطف در توسعۀ شرکت. IFC Markets روش ابتکاری قیمت دهی سبد (GeWorko) را وارد بازار می کند. مشتریان IFC Markets اکنون می توانند ابزارهای معاملاتی شخصی خودشان را ایجاد کنند.
  این شرکت از کمیسیون خدمات مالی جزایر ویرجین بریتانیا (BVI FSC) مجوز دریافت می کند.
 • 2013IFC Markets یک وب سایت بروز رسانی شده را ارائه می دهد که اطلاعات مفید را بسیار راحت تر در اختیار مشتریانش می گذارد. تعداد زبان ها به 12 عدد می رسد.
 • 2012IFCM Group یک شرکت تابعه طبق قوانین نظارتی (رگولیشن) اروپا توسط CySEC ایجاد می کند.
 • 2011IFC Markets بطور چشمگیری مجموعۀ ابزارهای معاملاتی را گسترش می دهد از جمله قراردادهای CFD در سهامی که در 8 بورس از بزرگترین بورس های سهام جهان (NYSE, Nasdaq, Xetra, ASX, LSE, TSX, TSE, HKEx) معامله می شوند.
 • 2010IFC Markets ترمینال های معاملۀ ویژۀ گوشی های همراه Android, IPhone, Windows و همچنین MT4 multiterminal را راه اندازی می کند.
 • 2009عقد قرارداد با MetaQuotes Softwar برای ارائۀ ترمینال معاملاتی MetaTrader 4 به معامله گرانش.
 • 2008IFC Markets علاوه بر معاملۀ ارزها در بازار فارکس، شروع به ارائۀ معاملۀ CFD می کند. IFC Markets یکی از اولین ها بود که به مشتریانش معاملۀ قراردادهای CFD ممتد در کالاها و شاخص ها و همچنین معاملۀ قراردادهای CFD در سهام را ارائه داد.
 • 2007شرکت ارائۀ خدمات به زبان ژاپنی را شروع می کند. برنامۀ همکاری (Affiliate Program) راه اندازی می شود.
 • 2006IFC Markets پلتفرم معاملاتی مختص به خودش، NetTradex، را ارائه می دهد.
 • 2006در ششم آوریل، IFC Markets به عنوان یک کارگزار ثبت می شود و وب سایتی با 5 زبان (انگلیسی، روسی، عربی، اسپانیایی و فارسی) با دامنۀ www.ifcmarkets.com راه اندازی می کند.

خدمات بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)  ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) در انگلستان واقع شده است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

بمنظور ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

پس از افتتاح حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، برکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

قبل از افتتاح حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) ، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

انواع حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) چهار نوع حساب به کاربران خود ارائه میدهد که عبارتند از ، حساب Beginner-Fixed ، حساب Floating-Beginner، حساب Standard-Floating و حساب Fixed-Standard که با توجه به نوع حساب دارای اسپرد و کارمزد متفاوتی میباشند ، این بروکر همچنین معاملات اکثر ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد. آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) از طرفی  به تمام سرمایه گذاران هشدار های لازم را در زمینه سود و زیان داده است.

بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) سرعت زیادی دارد. شما می‌توانید در این کارگزاری معاملات خود را به‌ سرعت انجام دهید. تیم پشتیبانی هم در کمتر از یک دقیقه پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان خواهد بود. در این بروکر واریز و برداشت وجه هم با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

این بروکر، ۳۰٪ بونوس خوش‌آمدگویی و ۳۰٪ بونوس فعالیت را (البته تحت شرایطی خاص) به شما ارائه می‌کند که البته، این بونوس‌ها قابل برداشت نیستند.

اخطاریه بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

معاملات آنلاین و سایر ابزارهای مالی دارای سطح بالایی از ریسک می باشند و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشند. سطح بالای اعتبار اهرمی می تواند باعث افزایش پتانسیل سود معاملات شما و از طرف دیگر افزایش پتانسیل ریسک معاملات شما باشد. قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در بازارهای مالی، اهداف سرمایه گذاری و میزان ریسک پذیری خود را با دقت در نظر بگیرید و از ریسک های مرتبط با معامله گری در بازارهای مالی آگاه شوید.

تمام اطلاعات ارائه شده در وب سایت IFCMarkets فقط برای اهداف آموزشی می باشد. ریسک ناشی از انجام معاملات بر اساس اطلاعات درج شده در وبسایت بر عهده معامله گر است. معاملات سود ده گذشته هیچ تضمینی برای سود دهی در آینده نیست. IFCMarkets هیچ مسئولیت قانونی در قبال زیان و خسارات احتمالی ناشی از اتکا به اطلاعات ارائه شده در این وب سایت، از جمله بررسی و رتبه بندی کارگزاران، اخبار مالی، نظرات نویسندگان و یا تجزیه و تحلیل ها نخواهد داشت.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و در سال 2006 تاسیس شده است.

شرکت IFCMARKETS. Corp در جزایر ویرجین بریتانیا با شمارۀ ثبت ۶۶۹۸۳۸ تاسیس شده و آی اف سی مارکت از سال ۲۰۰۶ میلادی تاکنون در انطباق کامل با استانداردهای جهانی برای خدمات کارگزاری، پیوسته در حال کار بوده است. شرکت های گروه IFCM Group قانونمند بوده و دارای چندین گواهینامۀ بین المللی می هستند:

IFCMARKETS. CORP توسط BVI FSC Certificate با شمارۀ SIBA/L/14/1073C رگوله (تحت نظارت قانونی) شده و دارای پروانه است.

IFC Markets Ltd با شمارۀ No. LL16237 در ناحیۀ فدرال لابوآن (مالزی) ثبت شده و از نهاد خدمات مالی لابوآن دارای مجوز است (شمارۀ مجوز: MB / 20/0049).

IFCMARKETS. CORP. دارای غرامت حرفه‌ای برای بیمه‌ی موسسات مالی در AIG EUROPE LIMITED است.

بنابراین، می‌توان از امنیت و اعتبار کارگزاری IFC market مطمئن بود و آن را در دسته‌ی بروکرهای معتبر و یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان قرار داد. حال که از اعتبار و امنیت این کارگزاری فارکس مطمئن شدیم، نوبت به بررسی سابقه و خدمات آن رسیده است.

قوانین و مقررات بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

قوانین و مقررات بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

برای فعالیت در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

حساب real در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد. آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets)

استفاده از خدمات بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر آی اف سی مارکتس (IFCMarkets) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .