بروکر CharterPrime
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر CharterPrime بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر CharterPrime بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر CharterPrime
عضویت در CharterPrime FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری چارتر پرایم (CharterPrime)

[kkstarratings]

Charterprime یک گروه کارگزاری مالی و ارزی جهانی است که در سال 2012 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سیدنی، استرالیا قرار دارد. چارتر پرایم (CharterPrime) یک فلسفه ساده و در عین حال قدرتمند را پذیرفته است. چارتر پرایم (CharterPrime) به شخصی سازی کسب و کار اعتقاد دارد. این در هر کاری که در Charterprime انجام می‌شود منعکس می‌گردد، جایی که چارتر پرایم (CharterPrime) به ایجاد راه‌حل‌های سفارشی برای همه شرکای ارزشمند خود افتخار می‌کند. چارتر پرایم (CharterPrime) زمان، سرمایه و منابع را برای تقویت کسب و کار با طول عمر و ارزش برای همه سرمایه گذاری می کند. تیم چارتر پرایم (CharterPrime) متشکل از کارشناسانی از سراسر جهان است که هر کدام از تجربیات واقعی در صنعت دارند. طیف متنوعی از پیشینه‌های حرفه‌ای و مهارت‌های تخصصی در تیم این بروکر به آن کمک کرده تا به کارگزاری برنده جوایز امروز تبدیل شود. از زمان تاسیس Charterprime در سال 2012، این شرکت به رشد و گسترش افق های خود با دفاتر جهانی جدید و یک تیم دائما در حال گسترش ادامه داده است. این رشد در توسعه مداوم پیشنهادهای جدید و ارزش افزوده به مشتریان Charterprime با محصولات، خدمات و بخش‌های تجاری منحصربه‌فرد که با هر سال جدید ظهور می‌کنند، منعکس می‌شود.

خدمات بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، چارتر پرایم (CharterPrime) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن چارتر پرایم (CharterPrime) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) در سیدنی واقع شده است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

بمنظور ثبت نام در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری چارتر پرایم (CharterPrime)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام چارتر پرایم (CharterPrime) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو چارتر پرایم (CharterPrime)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب چارتر پرایم (CharterPrime)

پس از افتتاح حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

قبل از افتتاح حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب چارتر پرایم (CharterPrime) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام چارتر پرایم (CharterPrime) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات چارتر پرایم (CharterPrime) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در چارتر پرایم (CharterPrime) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب چارتر پرایم (CharterPrime) خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب چارتر پرایم (CharterPrime) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) ، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

انواع حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) سه نوع حساب به کاربران خود ارائه میدهد که عبارتند از ، حساب ECN ، حساب SWAP FREE و حساب VARIABLE که با توجه به نوع حساب دارای اسپرد و کارمزد متفاوتی میباشند ، این بروکر همچنین معاملات اکثر ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد. چارتر پرایم (CharterPrime) از طرفی  به تمام سرمایه گذاران هشدار های لازم را در زمینه سود و زیان داده است.

بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) سرعت زیادی دارد. شما می‌توانید در این کارگزاری معاملات خود را به‌ سرعت انجام دهید. تیم پشتیبانی هم در کمتر از یک دقیقه پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان خواهد بود. در این بروکر واریز و برداشت وجه هم با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

Charterprime با ارائه قیمت‌های پخش زنده و به‌روزرسانی‌های به موقع اخبار، با نظارت مداوم، حفظ و برنامه‌ریزی راه‌حل‌های بلادرنگ، غریبه نیست. با پشتکار بی امان تیم این بروکر، Charterprime اوراق قرضه محکم تری با برخی از تامین کنندگان نقدینگی کلیدی در بازار ایجاد کرده است تا نقدینگی را در سطوح بهینه نگه دارد. چارتر پرایم (CharterPrime) در تحقیقات بازار و استخراج اطلاعات سرآمد میباشد و به ارائه دقیق ترین اسپردها و شفاف ترین قیمت ها افتخار می کند. علاوه بر این، چارتر پرایم (CharterPrime) تمام سفارش‌های مشتری را با سریع‌ترین سرعت ممکن اجرا می‌کند، که یک نیاز کلیدی برای یک پلت فرم معاملاتی قابل اعتماد است.

اخطاریه بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. چارتر پرایم (CharterPrime) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

معامله ارز بر روی حاشیه دارای ریسک بالایی است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالای اهرم می تواند علیه شما و همچنین به نفع شما کار کند. قبل از تصمیم گیری برای تجارت ارز خارجی، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که بتوانید مقداری یا تمام سرمایه اولیه خود را از دست بدهید و بنابراین نباید پولی را که توانایی از دست دادن آن را ندارید سرمایه گذاری کنید. شما باید از تمام خطرات مرتبط با تجارت ارز آگاه باشید و در صورت داشتن هر گونه شک و تردید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و در سال 2012 تاسیس شده است.

کلیه خدمات و محصولات قابل دسترسی از طریق سایت www.charterprime.com توسط Charterprime Limited با آدرس ثبت شده Suite 305, Griffith Corporate Center P.O. جعبه 1510، بیچمونت کینگستون سنت وینسنت و گرنادین. Charterprime Limited به عنوان یک شرکت تجاری بین‌المللی در مرکز خدمات مالی سنت وینسنت و گرنادین‌ها (SVGFSA) با شماره ثبت 22717 IBC 2015 ثبت شده است. لطفاً به شرایط عمومی تجاری و هشدار خطر این بروکر مراجعه کنید تا در نظر بگیرید که آیا خرید یا ادامه نگهداری محصولات مالی مناسب است یا خیر. 

قوانین و مقررات بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

قوانین و مقررات بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری چارتر پرایم (CharterPrime) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

برای فعالیت در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

حساب real در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real چارتر پرایم (CharterPrime) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی چارتر پرایم (CharterPrime)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی چارتر پرایم (CharterPrime) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد. چارتر پرایم (CharterPrime) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر چارتر پرایم (CharterPrime)

استفاده از خدمات بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر چارتر پرایم (CharterPrime) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .