بروکر Blueberry Markets
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر Blueberry Markets بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر Blueberry Markets بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر Blueberry Markets
عضویت در Blueberry Markets FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

[kkstarratings]

طبق تحقیقات ما ، Blueberry Markets یک شرکت کارگزار استرالیایی فاركس است که در سیدنی مستقر شده است. کارگزاران فارکس شرکت هایی هستند که امکان دسترسی معامله گران را به سیستم عامل هایی فراهم می کنند که به آنها امکان خرید و فروش ارزهای خارجی را می دهد. کارگزاران فارکس به عنوان دلال های خرده فروش فارکس یا کارگزاران خرید و فروش ارز نیز شناخته می شوند. معامله گران ارز خرده فروشی به نوبه خود از این دلال ها برای دستیابی به بازار ارز 24 ساعته برای اهداف گمانه زنی استفاده می کنند. خدمات کارگزار فارکس همچنین برای مشتریان سازمانی و شرکت های بزرگی مانند بانک های سرمایه گذاری ارائه میگردد.

خدمات بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) در سیدنی واقع شده است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

بمنظور ثبت نام در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

پس از افتتاح حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

قبل از افتتاح حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) ، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

انواع حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) دو نوع حساب به کاربران خود ارائه میدهد که عبارتند از ، حساب STANDARD و حساب حرفه ای که با توجه به نوع حساب دارای اسپرد و کارمزد متفاوتی میباشند ، این بروکر همچنین معاملات اکثر ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد. بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) از طرفی  به تمام سرمایه گذاران هشدار های لازم را در زمینه سود و زیان داده است.

بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) سرعت زیادی دارد. شما می‌توانید در این کارگزاری معاملات خود را به‌ سرعت انجام دهید. تیم پشتیبانی هم در کمتر از یک دقیقه پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان خواهد بود. در این بروکر واریز و برداشت وجه هم با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

قبل از شروع تجارت ، مشتریان بالقوه Blueberry Markets باید از تمام اطلاعات و مهارتهای تجاری احتمالی مورد نیاز برای موفقیت در دنیای تجارت فارکس و کالا بهره مند شوند. اگر وب سایت Blueberry’s خود امکانات کافی را فراهم نکند ، یک معامله گر باید وب سایت ها و روش های اطلاع رسانی دیگری را برای به دست آوردن این دانش جستجو کند. Blueberry Markets برای معامله گران مبتدی پاسخگو نیست زیرا بجز سوالات متداول و گزینه افتتاح حساب آزمایشی ، هیچ ابزار آموزشی ندارد.

اخطاریه بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

ارزهای دیجیتال و مشتقات آنها، محصولات مالی نوآورانه با نوسانات زیاد و ریسک سرمایه گذاری بالا هستند.
اگرچه Blueberry Markets متعهد شده است که ابزارهای معاملاتی با استفاده آسان را در اختیار کاربران قرار دهد، خود تجارت هنوز از نظر فنی پیچیده است. تجارت دارایی های دیجیتال و مشتقات آنها دارای اهرم و ریسک فراوان است و ممکن است منجر به از دست رفتن جزئی یا کلی وجوه حساب شود. برای تصمیم گیری در مورد استفاده از خدمات Blueberry Markets باید به دقت بررسی روشنی برای ارزیابی وضعیت مالی خود و خطرات فوق الذکر انجام دهید و مسئولیت تمام زیان های ناشی از آن بر عهده شما خواهد بود. لطفاً قبل از سرمایه‌گذاری در صورت لزوم، برای تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا و چگونه سرمایه‌گذاری را تکمیل کنید، با متخصصان مرتبط مشورت کنید. با دسترسی، دانلود، استفاده یا کلیک بر روی «موافقم» برای پذیرش هرگونه خدمات Blueberry Markets ارائه شده توسط Blueberry Markets، موافقت می‌کنید که تمام شرایط و ضوابط مندرج در شرایط استفاده Blueberry Markets و همچنین خط‌مشی رازداری ما را خوانده، درک کرده و پذیرفته‌اید.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و در سال 2009 تاسیس شده است.

یکی از اولین مواردی که یک معامله گر بالقوه باید ایجاد کند ، این است که آیا کارگزاری مانند Blueberry Markets برای تجارت با آنها بی خطر است. یکی از معیارهای مطمئن برای سنجش ایمنی کارگزاری این است که کدام مقامات نظارتی ناظر بر اقدامات آن هستند. Blueberry Markets یک کارگزار مستقر در استرالیا است که توسط یکی از سختگیرترین و خواستارترین نهادهای نظارتی یعنی ASIC مجاز و تنظیم می شود. به عنوان یک کارگزار تنظیم شده ، یکی از الزامات این است که وجوه مشتری در حساب های جداگانه نگهداری شود. با رعایت این موارد ، کلیه وجوه مشتری باید از حساب کارگزار جدا باشد و فقط معامله گران می توانند از آن برای انجام فعالیت های تجاری استفاده کنند. Blueberry Markets همچنین عضو یک طرح یا صندوق جبران خسارت است که در صورت ورشکستگی شرکت مقدار مشخصی را به مشتریان واجد شرایط پرداخت می کند.

قوانین و مقررات بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

قوانین و مقررات بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

برای فعالیت در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

حساب real در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد. بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets)

استفاده از خدمات بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر بلوبری مارکتز (Blueberry Markets) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .