بروکر Acuuindex
  934 (5/5)  

Your page rank:

ثبت نام بروکر Acuuindex بصورت رسمی و بنام متقاضی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن ظرف مدت کمتر از 24 ساعت و بصورت کاملا رایگان انجام میشود. شمام متوانید از طریق لینک ثبت نام موجود در این صفحه ثبت نام خود را در بروکر Acuuindex بهمراه 70 درصد تخفیف در کارمزد معاملات انجام دهید . کلیه فرایند ساخت بروکر و افتتاح حساب در بروکرها بصورت رایگان توسط کارشناسان این مجموعه انجام میشود.

+ 0
بروکر رگوله
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
عضور فعالان کانال
ثبت نام در معتبرترین بروکرهای دنیا
بنام متقاضی و بصورت رسمی و مطمئن
بیش از 140 بروکز رگوله و تایید شده
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی
ثبت نام در بروکر Acuuindex
عضویت در Acuuindex FXA
دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی
فهرست مطالب:

بروکر و کارگزاری اکیو ایندکس (Acuuindex)

[kkstarratings]

بروکر اکیو ایندکس در سال 2017 تأسیس شد و در حال حاضر میزبان بیش از 10000 معامله‌گر است. دفتر مرکزی آن در قبرس است. همچنین اکیو ایندکس بخش آموزشی قوی به نام Accu Academy دارد.

بروکر اکیو ایندکس بیش از سه سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است و دفاتر آن در قبرس و خاورمیانه است.  ۳۹ دارایی برای معامله موجود است. هزینه‌های اسپرد و کمیسیون بسیار بالاتر از میانگین می‌باشد.حداقل اسپرد ۱.۵ پیپ است. Accu Academy، بخش آموزشی در Accuindex، نقطه درخشان دیگری در این کارگزاری است. با توجه به کیفیت آکادمی Accu، این کارگزاری این پتانسیل را دارد که به رشد خود ادامه دهد.

خدمات بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) خدمات متنوع زیادی را به کاربران ارائه میکند ، اکیو ایندکس (Acuuindex) بواسطه تیم قدرتمند مدیریتی و فناوری اطلاعاتی که گردآوری نموده است هم اکنون خدمات زیر را  به عموم افرادی که از خدمات این کارگزاری استفاده میکنند ارائه میدهد .

1- بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) حساب های ویژه برای مشتریان مسلمان ارائه میدهد

2- بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) دارای محبوب ترین پلتفرم های جهان متارید 4 و متاترید 5

3- دارای سیگنال های معاملاتی اتو چارتیست

4- دارای ویژگی سپرده دهی بدون کمیسیون

5- برنامه های مشارکت سود آور بطور مرتب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)  ارائه میشوند

6- ارائه ی اپلیکیشن اکیو ایندکس (Acuuindex) مدیریت حساب پیشرفته و با کیفیت بالا

دفتر مرکزی بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) در قبرس واقع شده است. هدف از تأسیس این بروکر، ارائه خدمات معاملات آنلاین به سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است. فعالیت بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) توسط کشورهای مختلف پذیرفته شده و تا کنون موفق به دریافت جوایز گوناگون شده است. بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) توسط کمیسیون مالی جهانی که یک نهاد کاملاً مستقل است پذیرفته شده است .

نحوه ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

بمنظور ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) میبایست دارای تجربه کافی باشید و مراحل ثبت نام در این بروکر را مطابق با قوانین و مقررات آن و طبق مراحل درخواست شده توسط کارگزار انجام دهید ، همچنین داشتن دانش کافی در زمینه بازار سرمایه و گذراندن دوره های اموزش بازار فارکس در مراکز تخصصی همچون موسسه مالی یونیننس و … قبل از هرگونه فعالیتی ضروری و مانع از بروز ضررهای جبران ناپذیر برای شما خواهد شد ، پیشنهاد میشود درصورتیکه هیچگونه تجربه ای در زمینه ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) ندارید ، انجام این کار را به افراد با تجربه در این حوزه بسپارید ، شما میتوانید از کارشناسان مجموعه فارکس اکشن در این زمینه کمک بگیرید .

گام اول: ثبت نام در ناحیه کاربری اکیو ایندکس (Acuuindex)

1- اولین گام برای ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) مراجعه به سایت این بروکر میباشد که از بخش ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) در پایین صفحه میتوان به سایت اصلی بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) وارد شوید .

2- پس از ورود به صفحه ثبت نام از طریق گزینه Register  وارد فرم ثبت نام اکیو ایندکس (Acuuindex) شده که در این قسمت میبایست اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تلفن تماس ، کد تخفیف را وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) یک ایمیل حاوی تایید آدرس ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال میشود که میبایست آنرا تایید نمایید .

4- دقت داشته باشید که در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) نام کاربری و پسورد مربوط به اکانت شما توسط ایمیل برای شما ارسال میشود و شما میتوانید از این پس توسط این اطلاعات وارد حساب کاربری خود شوید ، همچنین میتوانید یوزر و پسورد مربوط به اکانت را در مرحله ثبت نام تعیین نمایید .

گام دوم: احراز هویت در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

پس از ثبت نام اولیه در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) شما میبایست به ناحیه کاربری خود وارد شده و مدارک شناسایی شامل کارت ملی (جدید) یا پاسپورت خود را جهت احراز هویت در ناحیه کاربری بارگزاری نمایید ، بروکر همچنین از شما درخواست ارائه یک قبض برای تایید آدرس پستی محل سکونت از شما میکند که این مورد هم میبایست به بروکر ارائه شود . در نهایت منتظر بمانید تا مدارک و اطلاعات شما توسط بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) بررسی تایید شود .

گام سوم: ایجاد حساب معاملاتی واقعی و دمو اکیو ایندکس (Acuuindex)

در این مرحله شما میتوانید به ناحیه کاربری خود در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) لاگین نموده و از بخش Creat a new account  نسبت به ایجاد یک حساب جدید اقدام نمایید . در هنگام ساخت حساب معاملاتی در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) به نوع پلتفرم معاملاتی و نوع حساب با توجه به شرایط  و انتظارات خود دقت نمایید . 

گام چهارم: شارژ و واریز ارز به حساب اکیو ایندکس (Acuuindex)

پس از افتتاح حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) لازم است بمنظور فعالیت واقعی و انجام معاملات real نسبت به شارژ حساب و یا واریز مبلغ به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید ، برکر اکیو ایندکس (Acuuindex) با توجه به شرایط کاربران راه های متنوع و مختلفی جهت شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و شم میتوانید توسط ویزاکارت ، رمز ارز، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال و واریز مستقیم حساب خود را شارژ نمایید .

آموزش ساخت حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

بمنظور ساخت و افتتاح حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) میتوانید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) اقدام نمایید ، قبل از اقدام نسبت به ساخت حساب ، بمنظور کاهش اسپرد و تخفیف دائمی در کارمزد معاملات میتوانید از کد تخفیف : …………. استفاده نمایید . در ادامه بصورت گام به گام مراحل ساخت و افتتاح حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) توضیح داده میشود .

نکاتی در خصوص افتتاح حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

قبل از افتتاح حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) دقت نمایید که حتما بمنظور کاهش کارمزد و اسپرد معاملات از کد تخفیف استفاده نمایید ، همچنین سعی نمایید هر زمان قصد ورود به ناحیه کاربری خود را داشتید از یک آی پی ثابت استفاده نمایید ، مدارک شناسایی که به بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) ارائه میدهید واقعی و از ارائه مدارک فیک و غیر واقعی خودداری نمایید ، بمنظور واریز و برداشت مبلغ به حساب اکیو ایندکس (Acuuindex) خود میتوانید از صرافی های مطمئن و یا روش های امن همچون پرفکت مانی ، رمز ارز و … استفاده کنید .

گام اول: ساخت حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

بمنظور ساخت اکانت در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) مطابق با تصویر بالا از طریق این قسمت وارد صفحه ثبت نام اکیو ایندکس (Acuuindex) میشویم . مطابق با تصویر بالا به ترتیب فیلد های فرم ثبت نام را به شرح زیر تکمیل میکنیم :

1- First name : نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

2- Last name : نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با نحوه نگارش در پاسپورت در این قسمت وارد نمایید .

3- E-mail : آدرس ایمیل آدرس خود را در این قسمت وارد نمایید ، توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) از ایمیلی استفاده کنید که در دسترس شما باشد .

4- Phone : تلفن همراه خود را به فرمت بین المللی (+98) در این قسمت وارد نمایید .

6- پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را از این بخش انتخاب نموده و درصورتیکه اطلاعی از انتخاب پلتفرم ندارید یک متاتریدر 4 را بصورت پیشفرض انتخاب نمایید.(بعد از ثبت نام این گزینه قابل تغییر است) .

7- Partner code : وارد نمودن این گزینه با توجه به میزان چشمگیری که در کاهش و تخفیف اسپرد و کارمزد برای شما دارد بسیار حائز اهمیت است ، شما میتوانید از کد تخفیف 70% فارکس اکشن در هنگام ثبت نام استفاده نمایید . (کد تخفیف ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex): ……………)

*** در قسمت اخر از ساخت حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) همانطور که در تصویر فوق مشخص است میبایست تیک چک باکس قوانین و مقررات اکیو ایندکس (Acuuindex) را زده و در نهایت روی دکمه Open Account  کلیک نماییم . 

گام دوم: ساخت حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

پس از تکمیل  فرم ساخت حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) یک ایمیل حاوی تاییدیه و احراز صحت آدرس ایمیل برای شما ارسال میشود ، در این مرحله میبایست وارد ایمیل خود شده و روی گزینه Verify کلیک نمایید ، نحوه انجام این مرحله در تصویر بالا نشان داده شده است . با انجام این کار صحت آدرس ایمیل شما توسط بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) احراز و تایید میشود .

دقت داشته باشید درصورتیکه دکمه Verify هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد میتوانید روی لینک زیرین آن که در تصویر بالا مشخص شده است کلیک نمایید . 

گام سوم: ساخت حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

پس از احراز و ثبت نام اولیه در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) مجدد یک ایمیل حاوی اطلاعات ورود به ناحیه کاربری حساب دریافت میکنید ، این ایمیل شامل اطلاعاتی نظیر نام کاربری ، پسورد ، نوع اکانت میباشد که با استفاده از این اطلاعات قادر خواهید بود در آینده در حساب خود لاگین نموده و استفاده نمایید . همچنین در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود تمام تلاش نموده و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد غیر مجاز خودداری نمایید . 

گام چهارم: ساخت حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

در گام آخر فرایند ساخت حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) میبایست 3 مرحله برای احراز و فعال سازی حساب خود انجام دهید ، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است این مراحل عبارتند از:

1- Phone verification : احراز تلفن همراه در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) الزامی است ، در این قسمت میبایست شماره تلفن خود را به فرمت بین المللی وارد نموده و روی گزینه ارسال کد (Send code) کلیک نمایید ، با انجام این کار یک کد چند رقمی به شماره موبایل شما ارسال میشود که میبایست جهت احزار حساب این کد را در فیلد مربوطه وارد و ثبت نمایید .

2- Identity verification : در این مرحله از ساخت حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) میبایست تصویر اسکن مدرک شناسایی معتبر خود را که شامل پاسپورت برای ایرانیان میباشد بهمراه یک قبض از تاییدیه آدرس پستی محل سکونت خود را بارگزاری و اپلود نمایید ، پس از آپلود مدارک حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مدارک شناسایی و سایر داکی.منت های ارائه شده بررسی خواهند شد و در صورت تایید و نداشتن مشکل حساب شما در اکیو ایندکس (Acuuindex) وریفای میشود .

3- اخرین مرحله فعال سازی واریز و برداشت از حساب خود در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) است ، در این مرحله میبایست روش پرداخت خود را از بخش Payments verification انتخاب نمایید و یک اسکرین شات از حساب ارزی خود و یا یک رسید پرداخت که نشان دهد شما مالک این حسب ارزی هستید به بروکر ارائه نمایید . پس از آپلود مدرک احراز مالکیت حیاب ارزی یا بانکی این بخش برای شما فعال میشود .

مجموعه فارکس اکشن بعنوان پارتنر رسمی بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) میتواند کلیه مراحل ساخت و وریفای حساب در این بروکر را برای شما انجام دهد و شما میتوانید فرایند افتتاح حساب اکیو ایندکس (Acuuindex) خود را به کارشناسان فارکس اکشن واگذار کنید ، این مجموعه بصورت فوری حساب اکیو ایندکس (Acuuindex) شما را ایجاد و وریفای نموده و ظرف کمتر از یک روز کاری حساب کاربری در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) برای شما قابل استفاده خواهد بود .

پلتفرم های معاملاتی در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

پلتفرم های مختلفی جهت فعالیت در بازار فارکس عرضه شده اند ، از مهمترین پلتفرم های معاملاتی در بازار فارکس میتوان به متاتریدر 4 و 5 اشاره نمود (MQL4-MQL5) ، بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) توانسته با ایجاد زیرساخت های لازم از هر دو پلتفرم متا 4 و 5 پشتیبانی کند و امکان استفاده از این دو پلتفرم در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) برای تمامی کاربران فراهم شده است .

پلتفرم متاتریدر چهار (MQL4) در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

ارائه پلتفرم متاتریدر 4 (MQL4) توسط  بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) بعنوان بهترین انتخاب فعالان در بازار فارکس پلتفرم آنلاین متاتریدر 4 (MQL4) است که قابلیت اطمینان و راحتی را ارائه می دهد. این پلتفرم برای مبتدیان مناسب است اما دارای ابزارهای قدرتمند و پیچیده تجزیه و تحلیل و قیمت برای معامله گران در هر سطحی است. این پلتفرم شامل 30 نشانگر فنی است که در 9 بازه زمانی مختلف پشتیبانی می شوند. همچنین یک آزمایش‌کننده استراتژی تک رشته، دسترسی به اخبار جهانی و گزینه استفاده از استراتژی‌های خودکار با ربات‌های معاملاتی وجود دارد. متاتریدر 4 را میتوان مستقیما از یک مرور گر اینترنت اجرا کرد یا میتوان آنرا در رایانه دانلود و سپس نصب و فعال نمود.

پلتفرم متاتریدر پنج (MQL5) در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

ارائه پلتفرم متاتریدر 5 (MQL5) توسط بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)، متاتریدر 5 نسخه ی اصلاح شده ی متاتریدر 4 میباشد که برای تجزیه و تحلیل جامع بازارها و دسترسی به تجارت کپی ترید را فراهم میکند . معامله گران در متاتریدر 5 (MQL5) امکان این را داشته که  از 38 اندیکاتور از پیش بارگذاری شده با پشتیبانی 21 تایم فریم، یک تقویم اقتصادی داخلی، یک آزمایشگاه تست استراتژی به روز، 6 نوع سفارش در حال انتظار و یک گزینه ی چت اجتماعی استفاده نمایند .

انواع حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) دو نوع حساب به کاربران خود ارائه میدهد که عبارتند از ، حساب ECN و حساب STANDARD  که با توجه به نوع حساب دارای اسپرد و کارمزد متفاوتی میباشند ، این بروکر همچنین معاملات اکثر ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار میدهد. اکیو ایندکس (Acuuindex) از طرفی  به تمام سرمایه گذاران هشدار های لازم را در زمینه سود و زیان داده است.

بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) سرعت زیادی دارد. شما می‌توانید در این کارگزاری معاملات خود را به‌ سرعت انجام دهید. تیم پشتیبانی هم در کمتر از یک دقیقه پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان خواهد بود. در این بروکر واریز و برداشت وجه هم با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

در بروکر اکیو ایندکس پشتیبانی مشتری ۲۴/۵ در دسترس است، به راحتی از طریق چت زنده در وبسایت می‌توانید با بخش پشتیبانی در تماس باشید. دیگر روش‌ها شامل ایمیل، فرم تماس وبسایت و تلفن در دسترس است. بخش پرسش‌های متداول در وب‌سایت وجود دارد که هدف آن کمک به مشتریان با سؤالات اولیه است. همچنین این بروکر دارای پشتیبانی فارسی نیز می‌باشد. شما از طریق تلگرام می‌توانید درخواست پشتیبانی فارسی کنید تا با شما تماس گرفته شود.

اخطاریه بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) در طی اطلاعیه ای اخطاریه خود را به کاربران اعلام کرده است ، در این اخطاریه عنوان شده است که : معامله در بازار فارکس دارای سطح بالایی از ریسک است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. این احتمال وجود دارد که شما بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید. قبل از تصمیم گیری برای معامله، باید اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) یک از معدود بروکرهایی است که بر فناوری های نو آورانه خود متمرکز است، که به کارگزار اجازه می‌دهد مجموعه کاملی از شرایط معاملاتی را فراهم کند. مشتریان به تمام ابزارهای لازم برای تجارت آنلاین ، مستقل و الگوریتمی دسترسی دارند. اکیو ایندکس (Acuuindex) از پلتفرم های معاملاتی مدرن، فناوری های پیشرفته دسترسی مستقیم به بازار بین بانکی استفاده میکند.

این افشای ریسک به منظور اطلاع شما از خطراتی است که در فعالیت های تجاری در بازارهای مالی وجود دارد. باید بدانید که این خطرات مستلزم احتمال از دست دادن پول در حین معامله است. این یک افشاگری
اطلاعاتی است و نباید فهرستی از همه خطرات احتمالی در نظر گرفته شود.
1. استفاده از اهرم
1.1 در معاملات مارجین، اهرم می تواند تأثیر قابل توجهی بر حساب معاملاتی شما حتی با جزئی داشته باشد. تغییرات در نرخ ارز و قیمت ابزار. شما باید درک کنید که اگر بازار در حال حرکت باشد در جهت مخالف موقعیت های باز شما، شانس شما برای از دست دادن سپرده اولیه و سایر وجوه شما در نظر گرفته شده است. شما کاملاً مسئول استفاده از وجوه و حسابداری برای خطرات خودتان هستید
2. بی ثباتی ابزارهای مالی
2.1 مظنه بیشتر ابزارهای معامله شده در بازارهای مالی ممکن است در طول یک دوره به طور قابل توجهی متفاوت باشد.
یک روز ممکن است برای شما سود و زیان به همراه داشته باشد.

3. خطرات فنی
3.1 ما مسئولیتی در قبال خسارات مالی ناشی از نقص در عملکردهای الکترونیکی، ارتباطات و یا سیستم های اطلاعاتی شما نداریم،
3.2 هنگام کار با پایانه مشتری، خطرات ناشی از:
A. نقص در تجهیزات، نرم افزار و اتصال شما.
B. خطا در تنظیمات ترمینال مشتری شما.
ج. عدم به‌روزرسانی نسخه پایانه مشتری به موقع.
D. عدم پیروی از دستورالعمل های استفاده از ترمینال مشتری.
ما مسئولیتی در قبال خطاهایی که در عملکرد ترمینال مشتری رخ می دهد نداریم و جبران نمی کنیم زیرا ما یک حق غیر انحصاری داریم.
ارائه پشتیبانی فنی
4. ریسک های بازار
4.1 شما موافقت می کنید که در صورت غیرعادی شدن شرایط بازار، زمان لازم برای پردازش سفارشات شما و دستورالعمل ها افزایش یابد.
5. خطرات مرتبط با قوانین تک تک دولت ها
5.1 شما همچنین مسئولیت عملیات تجاری و غیر تجاری انجام شده در داخل کشورها را بر عهده می گیرید، جایی که آنها توسط قانون محدود یا ممنوع شده اند.

رگولیشن‌ و مجوزهای بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) در حال حاضر عضو کمیسیون مالی جهانی بوده و در سال 2017 تاسیس شده است.

Accuindex EU Limited تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CYSEC) فعالیت می کند. همچنین تحت صلاحیت سازمان بازارهای اوراق بهادار و اروپا (ESMA) نیز قرار دارد. این بروکر موظف است به دستورالعمل بازارهای ابزارهای مالی (MiFID) II پایبند باشد. Accuindex EU Limited همچنین با پنجمین دستورالعمل ضد پولشویی اتحادیه اروپا مطابقت دارد. صندوق جبران خسارت سرمایه گذار قبرس (ICF) از مشتریان در صورت خسارت توسط Accuindex EU Limited تا سقف 20000 یورو محافظت می کند. Accuindex EU Limited مجوز را در اکتبر 2017 دریافت کرد و در نوامبر 2020 یک کارگزار تحت نظارت CySEC، Ruizean Markets LTD را خریداری کرد. Ruizean Markets Pty Ltd همچنان یک کارگزار مستقل استرالیایی است. در سپتامبر 2019، Accuindex Limited مجوزی از کمیسیون خدمات مالی (FSC) در موریس دریافت کرد، جایی که مشتریان بین‌المللی به یک محیط تجاری رقابتی‌تر دسترسی دارند. سپرده‌های مشتریان در حسابی جدا باقی می‌ماند، و حفاظت از مانده منفی آنها تحت نظارت CySEC تضمین می‌شود.

قوانین و مقررات بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

قوانین و مقررات بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) بگونه ای تنظیم شده است که همیشه امنیت و سرمایه مشتریان خود را در اولویت قرار میدهد. کارگزاری اکیو ایندکس (Acuuindex) دارای مجوز کمیسیون مالی است، این کمیسیون یک سازمان مستقل حل اختلاف خارجی است. کمیسیون مالی تضمین می کند که معامله گران و کارگزاران اختلافات خود را به شیوه ای سریع، کارآمد و بی طرفانه حل می کنند. تصمیمات کمیسیون مالی در مورد اعضای آن لازم الاجرا است.

نکات مهم برای فعالیت در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

برای فعالیت در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) باید قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کافی از این کارگزاری داشته باشید ، توجه به قوانین و مقررات و سیستم مدیریتی و کاری بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) میتواند در مواردی همچون مدیریت حساب ، عملیات ارزی روی حساب و …. به شما کمک بسیاری کرده و در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کند.

واریز به حساب بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) با توجه به همراستا بودن خدمات آن با تکنولوژی جهانی راه های متنوع و جذابی را برای بمنظور واریز وجه برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حال حاضر شما در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) میتوانید توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. به حساب خود پول واریز نمایید.

برداشت از حساب بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

روش های مختلفی برای برداشت ارز از حساب بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) وجود دارد و کلیه کاربران میتوانند توسط ارز دیجیتال ، کارت ارزی ، رمز ارز ، وب مانی ، پرفکت مانی ، حواله مستقیم و …. از حساب خود برداشت نمایند . هزینه برداشت از حساب بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) معادل با  0.5% برای پرفکت مانی و با فساپای شروع می شود. کارت های بانکی از 2.2٪ شارژ می شوند و کارمزد انتقال بانکی به بانک شما بستگی دارد. حداقل مبلغ برداشت برای اکثر روش ها در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) 10 دلار آمریکا یا 10 یورو است. زمان‌های پردازش معمولاً فوری است، اما می‌تواند تا چند ساعت برای کارت‌های بانکی و تا 5 روز برای انتقال بانکی طول بکشد.

حساب دمو و آزمایشی در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

معامله‌گرانی که می‌خواهند در یک حساب بدون ریسک معامله کنند، می‌توانند در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) در بخش نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند که با 10000 دلار وجوه مجازی همراه است. یک حساب آزمایشی ابزاری عالی برای معامله‌گران و تحلیلگران تازه کار است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی خود را تمرین کنید و معاملات خود را بدون سرمایه‌گذاری در حساب واقعی انجام دهید.

حساب واقعی و REAL در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

حساب real در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) در اصطلاح به حساب هایی اطلاق میگردد که بصورت واقعی ایجاد میشوند و حالت عملیاتی دارند ، هرگونه اقدام مشابه ترید و پوزیشن گیری در حساب real اکیو ایندکس (Acuuindex) بطور مستقیم بر روی سرمایه شما تاثیر گذاشته و درصورتیکه بدون علم و دانش کافی بر روی حساب real خود معامله انجام دهید میتواند منجر به از بین رفتن پول شما بشود .

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

حداقل میزان استاندارد سرمایه جهت ترید و فعالیت در بازار فارکس توسط بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) معادل 100 دلار میباشد ، که کاربران پس از ایجاد حساب از نوع REAL  میتوانند از طریق روش هایی که بروکر در اختیار کاربران قرار داده است نسبت به واریز وجه و یا شارژ حساب خود اقدام نمایند .

اپلیکیشن موبایلی اکیو ایندکس (Acuuindex)

نسخه اندروید اپلیکیشن موبایلی اکیو ایندکس (Acuuindex) در حال حاضر در گوگل پلی استور قابل دانلود و نصب میباشد ، همچنین کاربران IOS میتوانند نسخه IOS اپلیکیشن را از طریق  اپ استور دانلود و نصب نمایند ، یکی از ویژگی های مهم بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) داشتن پلتفرم مدیریت حساب قدرتمند و با کیفیت میباشد که این موضوع را میتوان به محض اولین استفاده از ناحیه کاربری تحت وب و یا اپلیکیشن موبایلی آن متوجه شد .

نتیجه گیری :

بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) را می توان به طور خلاصه به عنوان یک شرکت ارزشمند برای معامله گران و سرمایه گذاران بالقوه و قابل اطمینان توصیف کرد. اکیو ایندکس (Acuuindex) از بدو تاسیس تا کنون برنده جوایز زیادی شده و دارای سالها تجربه در این صنعت است . بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) همچنین ابزارهای متنوعی در اختیار معامله گران قرار داده است ، پشتیبانی از انواع پلتفرم ها ، حساب ها ، و راهکار ها منجر به این شده است که دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی فراهم شود و با شرایط معاملاتی مختلف که شامل معاملات بدون کارمزد و اسپرد محدود میباشند .

بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) انواع ویژگی ها و حساب های مختلف و مزایای منحصر بفردی برای معامله‌گران و کاربران مبتدی و پیشرفته در دسترس  قرار داده است تا بتوانند در پلت‌فرم‌های تجاری شناخته‌شده جهانی بدون مشکل معامله کنند.

فارکس اکشن بعنوان یکی از پیشتازان در عرصه بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات گسترده ای در زمینه افتتاح حساب و مشاوره بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) به عموم فعالان و علاقه مندان ارائه میکند ، این مجموعه همچنین به عنوان پارتنر رسمی بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) خدماتی از قبیل افتتاح حساب بروکر ، مشاوره سرمایه گذاری ، برگزاری دوره های آموزش فارکس و … را ارائه مینماید .

سوالات متداول در مورد بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex)

استفاده از خدمات بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) سوالات و ابهاماتی برای کاربران بجود آورده است ، در اینجا قصد داریم متداول ترین سوالاتی که در خصوص بروکر اکیو ایندکس (Acuuindex) برای عموم مطرح شده است را بررسی کرده و به پاسخ آنها میپردازیم ، سوالاتی همچون ارائه خدمات به ایرانیان ، میزان کارمزد ، تخفیف اسپرد معاملات ، نحوه پشتیبانی کاربران و بسیاری سوالات دیگر به شرح زیر میباشند : 

خدمات این بروکر در حال حاضر به کاربران ایرانی قابل ارائه است و افرادی که در کشور ایران ساکن هستند میتوانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند.

این بروکر دارای پشتیبانی فارسی زبان و 24 ساعته برای کاربران ایرانی است.

میزان اسپرد و کارمزد با توجه به نوع حساب متفاوت میباشد ، کاربرانی که تمایل به فعالیت در بروکر دارند میتوانند با استفاده از کد تخفیف تا 70 درصد میزان اسپرد و کارمزد تراکنش های خود را کاهش دهند .

برای ثبت نام در این بروکر بهمراه تخفیف دائمی  70%درصدی میتوانید از کد تخفیف و یا لینک ثبت بت نام درج شده در پایین این صفحه استفاده نمایید .

درصورتیکه از نحوه ثبت نام با  تخفیف اطلاعی ندارید میتوانید کلیه مراحل ثبت نام و وریفای حساب را بصورت رایگان به کارشناسان این مرکز واگذار کنید .