برنامه ریزی کاخ سفید برای بانک مرکزی

  934 (5/5)  

Your page rank:

با دید تئوری و تکنیکالی اکسپرت ها می توانند معامله انجام دهند. مسئله اساسی در رابطه با ربات های معامله گر این است که چگونه و برای چه چیزی از آن ها استفاده شود تا به صحیح ترین شکل ممکن معامله کنند. اکسپرت ها یا

برنامه ریزی کاخ سفید برای بانک مرکزی

کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای تنظیم بیت کوین و استیبل کوین برای ایجاد یک ارز دیجیتال بانک مرکزی است.

خوابی که کاخ سفید برای ارزهای دیجیتال دیده است

کاخ سفید به تازگی گزارش نهایی را از FSOC یا شورای نظارت بر ثبات مالی ارائه نموده است. همچنین برای اولین بار چارچوب کاخ سفید در باره دارایی های دیجیتال وجود شکل گرفت.

احتمال دارد فشاری برای تنظیم بیشتر مبادلات و تمرکز بر شرکت‌های تابعه و زیرمجموعه صرافی‌ها وجود دارد که تنظیم‌کننده‌ها به آن نگاه می‌کنند. شرکت هلدینگ بانک یا بانک آمریکا، آنچه را که سایر شرکت های وابسته و تابعه انجام می دهند نظاره می کند.

آنچه جالب است این می باشدکه نکات کلیدی و مضامین این نوع چارچوب جدیدی که ما از کاخ سفید داریم، تمرکز شدید بر تحقیق و توسعه در CBDC ها (ارزهای دیجیتال بانک مرکزی)می باشد.

کاخ سفید و خزانه داری ایالات متحده یک گروه کاری CBDC تشکیل داده اند. بنابراین آنها همه اهرم ها را تحت فشار قرار خواهند داد تا مشاهده کنند که اگر ایالات متحده باید CBDC را معرفی کند، چه تحقیق و توسعه ای باید اتفاق افتد.

یکی از مواردی که علنی نشد این بود که وزارت دادگستری نیز گزارشی را مطابق با فرمان اجرایی در مورد دارایی های دیجیتالی ارائه داد، جایی که آنها فقط گزارشی را ارسال نمودند، که یافته هایی است در مورد اینکه ایالات متحده ممکن است نیاز به معرفی چه نوع قانونی داشته باشد. به گونه ای که یک CBDC نمی تواند توسط فدرال رزرو مجاز شناخته شود.

آخرین اخبار:

عنوان خبر: برنامه ریزی کاخ سفید برای بانک مرکزی
این گزارش خبری توسط تیم خبرگزاری فارکس اکشن گردآوری و در شماره منحصربفرد در آرشیو حقوقی این مجموعه ثبت شد.

فهرست مطالب:

تبلیغات منتخب :

فهرست مطالب: