تراکنش بورسی و بانکی 1401/7/17

  934 (5/5)  

Your page rank:

با دید تئوری و تکنیکالی اکسپرت ها می توانند معامله انجام دهند. مسئله اساسی در رابطه با ربات های معامله گر این است که چگونه و برای چه چیزی از آن ها استفاده شود تا به صحیح ترین شکل ممکن معامله کنند. اکسپرت ها یا

تراکنش بورسی و بانکی 1401/7/17

با مصوبه هیات عامل بانک مرکزی، سقف تراکنش کارگزاری‌های بورس 10 برابر شد! همچنین سقف تراکنش درگاه‌های پرداخت اینترنتی و کارتخوان کارگزاری‌های بورس ۱۰ برابر شد و به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. با مصوبه هیات عامل بانک مرکزی و در راستای آسان سازی معاملات در بازار سهام، سقف تراکنش درگاه‌های پرداخت اینترنتی و کارتخوان کارگزاری‌های بورس از 500 میلیون ریال به 5000 میلیون ریال (10 برابر) افزایش می‌یابد. زیاد شدن سقف تراکنش‌های روزانه کارگزاری های بورس یکی از مهمترین درخواست‌های بورسی ها از بانک مرکزی بوده است که در ماه های گذشته نیز چندبار تکرار شده بود.

بورسی ها معتقدند:

در حال حاضر یکی از مشکلات مهم سرمایه‌گذاران جهت سرمایه‌ گذاری در بازار سرمایه که مانع ورود سرمایه مولد در جهت حمایت از تولید شده، محدودیت حداکثر 50 میلیون تومان به عنوان سقف تراکنش مجاز از طریق درگاه های بانکی کارگزاران در طول مدت 24 ساعت است.

به اعتقاد کارشناسان بازار سرمایه، با صعود سقف تراکنش کارگزاری های بورسی، نقل و انتقال وجوه بین مشتریان کارگزاران و صندوق های سرمایه گذاری آسان خواهد شد ضمن آنکه فشار به سامانه های معاملات برخط کارگزاران کاهش یافته و در نتیجه معاملات اوراق بهادار نیز روانتر می شود.

سقف تراکنش درگاه‌های بانکی کارگزاری‌ها ۱۰ برابر شد

به گزارش پایگاه خبری فارکس اکشن، بازار سرمایه (سنا)، با تشکیل کمیته مشترک سازمان بورس و بانک مرکزی و با پیگیری‌های سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص سقف تراکنش درگاه‌های بانکی کارگزاری‌ها و نظر مساعد بانک مرکزی، هیئت عامل بانک مرکزی در مصوبه‌ای اعلام کرد سقف تراکنش درگاه‌های پرداخت اینترنتی و کارتخوان کارگزاری‌های بورس از ۵۰ میلیون به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

آخرین اخبار:

عنوان خبر: تراکنش بورسی و بانکی 1401/7/17
این گزارش خبری توسط تیم خبرگزاری فارکس اکشن گردآوری و در شماره منحصربفرد در آرشیو حقوقی این مجموعه ثبت شد.

فهرست مطالب:

تبلیغات منتخب :

فهرست مطالب: