پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5

  934 (5/5)  

Your page rank:

گرداوری و ارائه پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و سرمایه گذاری با ارائه پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را در قالب بسته آموزشی آفلاین به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

تـــــــهیه پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 2023

تـــهیه پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 2023

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

ویژگی پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5

پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که در قالب پکیج و بسته های آموزشی آفلاین تدوین و گردآوری شده اند ، پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 بصورت آموزش ویدئویی بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی گردآوری شده اند . مفاهیم و مباحث ارائه شده در پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 بصورت کاملا علمی و کاربردی بوده بطوریکه هیچگونه تفاوتی از نظر کیفیت بین پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 با دوره های آموزش آنلاین و حضوری وجود ندارد.

تهیه پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5

پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 یکی از پکیج های تخصصی و زیر مجموعه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد که توسط تیم FXA بصورت کاملا تخصصی و اصولی آماده شده است . شما با استفاده از این پکیج میتوانید بطور کامل از ابتدا تا سطوح تخصصی بر مباحث مرتبط مسلط شده و با بکارگیری آنها دانش مالی و سرمایه گذاری خود را در این فیلد تخصصی افزیش دهید . بمنظور تهیه پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 میتوانید از بخش پایین صفحه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 اقدام نمایید.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097
FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5

بسته های آموزش آفلاین

سرفصل های پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 به صورت جامع و کامل و طبق چک لیست درج شده در بالای همین صفحه میباشد.

بمنظور خرید و ثبت سفارش پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 میتوانید بصورت اینترنتی و از طریق درگاه پرداخت سفارش خود را ثبت نمایید ، پس از ثبت سفارش ، پکیج آموزشی به آدرس پستی شما ارسال میشود.

مدزسان و اساتید فارکس اکشن متشکل از یک تیم متخصص از تحلیلگران ، سرمایه گذاران و تریدرهای داخلی و خارجی که حداقل دارای 10 سال سابقه قعالیت حرفه ای در بازارهای مالی هستند. لذا شما با تهیه پکیج های آموزشی میتوانید از بالاترین سطح آموزشی در زمینه مورد نظرتان بهره مند شوید.

کلیه سرفصل ها و مباحث آموزشی از سورس ها و منابع اصلی و اورجینال توسط تیم R&D مجموعه فارکس اکشن تدوین و گردآوری شده اند . همچنین روش آموزش بصورت کاملا عملگرا و کاربردی بهمراه تعامل متقابل میباشد.

کلیه پکیج های آموزشی ارائه شده توسط تیم FXA با توجه به اینکه توسط کارشناسان خبره داخلی و خارجی گردآوری شده اند ، هزینه تهیه آنها با نرخ جهانی دلار محاسبه و از طریق وب سایت رسمی FXA قابل خرید میباشند.

پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 در مدت 480 الی 1024 دقیقه متناسب با نسخه خریداری شده میباشد.

بله ، شما با تهیه پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 میتوانید در آزمون بین المللی شرکت نموده و سرتیفیکیت مربوطه را اخذ نمایید ، لازم به ذکر است شرکت در آزمون و دریافت گواهینامه برای مرتبه اول رایگان بوده که در صورت رد شدن در آزمون متقاضی میبایست برای هربار شرکت در آن مبلغ 93 دلار پرداخت نماید.

هیچگونه مدارک خاصی برای تهیه پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 نیاز نمیباشد ، متقاضی تنها میبایست اطلاعات عمومی و آدرس محل سکونت خود را جهت ارسال بسته به مجموعه فارکس اکشن اعلام نماید.

بله ، شما با تهیه پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 میتوانید به کلیه مباحث از مبتدی تا پیشرفته دسترسی داشته باشد

بله ، در بخش دوم پکیج آموزش برنامه نویسی MQL5 که ویژه افراد حرفه ای و با تجربه گردآوری شده است میتوانید از مباحث تکمیلی و سطح بالا استفاده نمایید.