آموزش CFA سطح 3

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش CFA سطح 3 توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش CFA سطح 3 جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش CFA سطح 3 توسط FXA

دوره آموزش CFA سطح 3 FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش CFA سطح 3 بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش CFA سطح 3 یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش CFA سطح 3 بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش CFA سطح 3 در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش CFA سطح 3 بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش CFA سطح 3 یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش CFA سطح 3 بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش CFA سطح 3 در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش CFA سطح 3 بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش CFA سطح 3 دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش CFA سطح 3 را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش CFA سطح 3 با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش CFA سطح 3 برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش CFA سطح 3 یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش CFA سطح 3 در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش CFA سطح 3

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)37.500.00058.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش CFA سطح 3

سطح سوم سی اف ای فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش CFA سطح سه (3) است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازارهای سرمایه ارائه میشود ، دوره آموزش CFA سطح سه (3) بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش CFA سطح سه (3) در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره CFA سطح سه (3) افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت تحلیل و محاسبات دقیق در بازارهای مالی و سرمایه گذاری اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش CFA سطح 3 میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه CFA سطح سه به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی CFA سطح سه

ویژگی منحصربفرد دوره CFA سطح سه فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش CFA سطح 3 در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش CFA سطح سه در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از بازارهای مالی و سرمایه گذاری مطابق با سرفصل های سطح سه CFA کسب نمایید  ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با کارشناسان ارشد مالی و دارندگان گواهینامه CFA در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس CFA سطح 3 با دانش و تجربه کارشناسان ارشد مالی تشکیل و برگزار می شوند . از طرفی دوره های آموزش CFA سطح سه در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی و تحلیلی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق آزمون های هفتگی و روزانه ، سطح دانش خود را محک بزنند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش CFA سطح سه توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش CFA-3 فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش CFA سطح سه برای تمام سطوح

دوره های آموزش CFA سطح سه بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای CFA سطح 3 شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

کلاس آموزش آنلاین CFA سطح 3

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش CFA سطح سه در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم کلاسهای لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات اساتید حوزه CFA استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش CFA سطح 3 از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه آموزش CFA سطح 3 ، نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران CFA ، استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط حرفه ای های CFA

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی CFA سطح سه بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره CFA-3 انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش فارکس

مباحث و سرفصل های فارکس فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش CFA سطح 3

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)37.500.00058.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش CFA سطح 3

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه