آموزش کوچینگ مالی

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش کوچینگ مالی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش کوچینگ مالی جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش کوچینگ مالی توسط FXA

دوره آموزش کوچینگ مالی FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش کوچینگ مالی بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش کوچینگ مالی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش کوچینگ مالی بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش کوچینگ مالی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش کوچینگ مالی بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش کوچینگ مالی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش کوچینگ مالی بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش کوچینگ مالی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش کوچینگ مالی بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش کوچینگ مالی دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش کوچینگ مالی را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش کوچینگ مالی با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش کوچینگ مالی برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش کوچینگ مالی یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش کوچینگ مالی در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش کوچینگ مالی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)75.300.00096.500.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش کوچینگ مالی

کوچ مهارت های مالی فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش کوچینگ مالی است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازارهای مالی جهانی ارائه میشود ، دوره آموزش کوچینگ مالی بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش کوچینگ مالی در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره کوچینگ مالی افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت به تمامی بازارهای اصلی شناخت جامع پیدا کرده و با استفاده از دانش تحلیلگری خود  معاملات موفق در آنها انجام دهند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش کوچینگ مالی میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه کوچینگ مالی به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی کوچینگ مالی

ویژگی منحصربفرد دوره کوچینگ مالی فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش کوچینگ مالی  در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته کوچینگ مالی در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از بازارهای مالی و سرمایه گذاری کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی را همزمان با تحلیلگری آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازارهای سرمایه گذاری ورود کرده و معاملات شخصی خود را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با سرمایه گذاران ، معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس معاملاتی کوچینگ مالی با دانش و تجربه سرمایه گذارارن موفق تشکیل می شوند . از طرفی دوره های آموزش کوچینگ مالی در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق فعالیت های سرمایه گذاری ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش کوچینگ مالی توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش کوچینگ مالی فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش کوچینگ مالی برای تمام سطوح

دوره های آموزش کوچینگ مالی بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای کوچینگ مالی شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

کلاس های لایو کوچینگ مالی

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش کوچینگ مالی در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات زنده اساتید و تریدرهای بازار استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش کوچینگ مالی از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه آموزش کوچینگ مالی نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط کارشناسان کوچینگ مالی

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی کوچینگ مالی بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره بازار مالی انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش کوچینگ مالی

مباحث کوچینگ مالی فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش کوچینگ مالی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)75.300.00096.500.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش کوچینگ مالی

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه