آموزش واسطه گری و دلالی

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش واسطه گری و دلالی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش واسطه گری و دلالی جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش واسطه گری و دلالی توسط FXA

دوره آموزش واسطه گری و دلالی FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش واسطه گری و دلالی بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش واسطه گری و دلالی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش واسطه گری و دلالی بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش واسطه گری و دلالی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش واسطه گری و دلالی بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش واسطه گری و دلالی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش واسطه گری و دلالی بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش واسطه گری و دلالی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش واسطه گری و دلالی بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش واسطه گری و دلالی دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش واسطه گری و دلالی را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش واسطه گری و دلالی با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش واسطه گری و دلالی برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش واسطه گری و دلالی یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش واسطه گری و دلالی در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش واسطه گری و دلالی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)27.200.00048.400.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش دلالی و واسطه گری

دانش دلالی در بازارها فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش دلالی و واسطه گری است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار واسطه گری ارائه میشود ، دوره آموزش دلالی و واسطه گری بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و واسطه گران  FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش دلالی و واسطه گری در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره دلالی و واسطه گری افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود به انواع معاملات تجاری و غیر تجاری بعنوان شخص سوم و دلال ورود نموده و از آنها سود کسب نماید.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش لالی و واسطه گری میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه لالی و واسطه گری به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی دلالی و واسطه گری

ویژگی منحصربفرد دوره دلالی و واسطه گری فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش دلالی و واسطه گری در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته دلالی یا همان واسطه گری در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از بازارهای دلالی و فرصت های موجود کسب نمایید، در مرحله بعد تکنیک های نوین و علمی برای انجام یک فرایند کامل دلالی را آموزش خواهید دید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و واسطه گران  خبره در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس دلالی و واسطه گری با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل و برگزار می شوند .از طرفی دوره های آموزش دلالی و واسطه گری در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازها ، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش دلالی و واسطه گری توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش نوین دلالی فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش دلالی و واسطه گری برای تمام سطوح

دوره های آموزش دلالی و واسطه گری بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای دلالی شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
آموزش لایو

کلاس های آموزش لایو دلالی و واسطه گری

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش دلالی و واسطه گری در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات اساتید استفاده نمایند.

آموزش لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش دلالی و واسطه گری از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه آموزش دلالی و واسطه گری،  نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد واسطه گران در بازار ، استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط کارشناسان خبره و باتجربه

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی دلالی و واسطه گری بطور مستقیم توسط کارشناسان باتجربه در زمینه واسطه گری انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش دلالی و واسطه گری

مباحث دلالی و واسطه گری فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش واسطه گری و دلالی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)27.200.00048.400.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش واسطه گری و دلالی

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه