آموزش هوش مالی

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش هوش مالی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش هوش مالی جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش هوش مالی توسط FXA

دوره آموزش هوش مالی FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش هوش مالی بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش هوش مالی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش هوش مالی بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش هوش مالی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش هوش مالی بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش هوش مالی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش هوش مالی بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش هوش مالی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش هوش مالی بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش هوش مالی دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش هوش مالی را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش هوش مالی با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش هوش مالی برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش هوش مالی یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش هوش مالی در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش هوش مالی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)19.500.00040.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش هوش مالی

هوش مالی 7 گانه فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش هوش مالی است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازارهای مالی ارائه میشود ، دوره آموزش هوش مالی بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش هوش مالی در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره هوش مالی افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت به کلیه امور مالی و تحلیلی و معاملاتی خود و در بازارهایی همچون  طلا و سکه ، مسکن ، خودرو ، سهام و … با هوش و درایت کامل عمل نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش هوش و اعصاب مالی میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه هوش مالی به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی هوش مالی

ویژگی منحصربفرد دوره هوش مالی فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش هوش مالی در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته هوش مالی در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از نحوه فعالیت و واکنش نسبت به رویدادهای اقتصادی و مالی کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر هوشمند مالی را آموزش خواهید دید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با سرمایه گذاران ، معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس هوش مالی با دانش و تجربه معامله گران موفق در مجموعه FXA تشکیل می شوند . از طرفی دوره های آموزش هوش مالی در این مرکز خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازها، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند . برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش هوش مالی توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش هوش مالی فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش هوش مالی برای تمام سطوح

دوره های آموزش هوش مالی بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای هوش مالی شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازارهای مالی را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

آموزش لایو هوش مالی

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش هوش مالی در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات اساتید و کارشناسان ارشد مالی استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش هوش مالی از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه آموزش هوش مالی نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد فعالان در بازارهای مالی استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط کارشناسان ارشد مالی

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی هوش مالی بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره مالی انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش هوش مالی

مباحث هوش مالی فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش هوش مالی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)19.500.00040.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش هوش مالی

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه