آموزش معاملات الگوریتمی

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش معاملات الگوریتمی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش معاملات الگوریتمی جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش معاملات الگوریتمی توسط FXA

دوره آموزش معاملات الگوریتمی FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش معاملات الگوریتمی بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش معاملات الگوریتمی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش معاملات الگوریتمی بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش معاملات الگوریتمی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش معاملات الگوریتمی بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش معاملات الگوریتمی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش معاملات الگوریتمی بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش معاملات الگوریتمی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش معاملات الگوریتمی بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش معاملات الگوریتمی دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش معاملات الگوریتمی را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش معاملات الگوریتمی با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش معاملات الگوریتمی برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش معاملات الگوریتمی یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش معاملات الگوریتمی در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

برخی از اعضای تیم fxa در سراسر دنیا

برخی از اعضای تیم fxa در سراسر دنیا

حرفه ای های بازار سرمایه اینجا هستند

Jeffrey Moore
Steven Martinez
William Garcia
Olivia Smith
Stephen Martin
Deborah Gonzales
Benjamin Miller
Emma Johnson
Alexander Sanchez
Karen Anderson
Barbara Rodriguez
Robert Brown
بیش از 140نفر از تحلیلگران و سرمایه گذاران مطرح جهان
مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش معاملات الگوریتمی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)34.700.00055.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش معاملات الگوریتمی

الگو تریدینگ فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش معاملات الگوریتمی یا الگو تریدینگ است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار معاملات الگوریتمی ارائه میشود ، دوره آموزش معاملات الگوریتمی بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش معاملات الگوریتمی در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره معاملات الگوریتمی افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت طراحی و پیاده سازی الگوریتم های قدرتمند برای فعالیت در بازارهای مالی اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش معاملات الگوریتمی میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه معاملات الگوریتمی به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی معاملات الگوریتمی

ویژگی منحصربفرد دوره معاملات الگوریتمی فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش معاملات الگوریتمی در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته معاملات الگوریتمی در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از معاملات الگوریتمی یا همان الگوتریدینگ در بازارهای مالی کسب نمایید، در مرحله بعد نحوه تبدیل استراتژی معاملاتی خود به الگوریتم های قدرتمند و دقیق را آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بصورت زنده معاملات شخصی خود را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

هم اکنون کلاس معاملات الگوریتمی با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شوند . دوره های آموزش معاملات الگوریتمی در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق نوشتن سیستم معاملات الگوریتمی اختصاصی خود ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش واقعی توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش معاملات الگوریتمی فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش معاملات الگوریتمی برای تمام سطوح

دوره های آموزش معاملات الگوریتمی بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای معاملات الگوریتمی شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

اتاق لایو معاملات الگوریتمی

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش معاملات الگوریتمی در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات زنده اساتید و تریدرهای بزار استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش معاملات الگوریتمی از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه آموزش معاملات الگوریتمی نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط متخصصان معاملات الگوریتمی

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی معاملات الگوریتمی بطور مستقیم توسط الگوتریدرهای خبره انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش معاملات الگوریتمی

مباحث معاملات الگوریتمی فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش معاملات الگوریتمی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)34.700.00055.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش معاملات الگوریتمی

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش معاملات الگوریتمی در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

دوره آموزش معاملات الگوریتمی بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش معاملات الگوریتمی از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

دوره آموزش معاملات الگوریتمی بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

پس از شرکت در دوره آموزش معاملات الگوریتمی و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول دوره آموزش معاملات الگوریتمی 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

پس از سپری گردن دوره های آموزش معاملات الگوریتمیدر آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش معاملات الگوریتمی ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

دوره های آموزش معاملات الگوریتمی به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوریآموزش معاملات الگوریتمی در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.