آموزش معاملات اسکالپ

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش معاملات اسکالپ توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش معاملات اسکالپ جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش معاملات اسکالپ توسط FXA

دوره آموزش معاملات اسکالپ FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش معاملات اسکالپ بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش معاملات اسکالپ یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش معاملات اسکالپ بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش معاملات اسکالپ در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش معاملات اسکالپ بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش معاملات اسکالپ یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش معاملات اسکالپ بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش معاملات اسکالپ در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش معاملات اسکالپ بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش معاملات اسکالپ دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش معاملات اسکالپ را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش معاملات اسکالپ با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش معاملات اسکالپ برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش معاملات اسکالپ یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش معاملات اسکالپ در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش معاملات اسکالپ

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)44.500.00065.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش تخصصی معاملات اسکالپ

استراتژی نوسانی اسکلپ فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش معاملات اسکالپ یا کوتاه مدت است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار فارکس و سایر بازاهای تیک چارت ارائه میشود ، دوره آموزش اسکالپ بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش اسکالپ در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره معاملات اسکالپ افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت انجام معاملات اسکالپ بعنوان یک اسکالپر حرفه ای اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش معاملات اسکالپ میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه معاملات اسکالپ به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی معاملات اسکلپ

ویژگی منحصربفرد دوره اسکالپر حرفه ای فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش معاملات اسکلپ در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته اسکلپر در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از معاملات کوتاه مدت یا همان اسکلپ در بازارهای مالی کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی بر اساس استراتژی اسکلپ را همزمان با تحلیلگری آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بصورت زنده معاملات شخصی کوتاه مدت خود را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس معاملات اسکلپ با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شوند . از طرفی دوره های آموزش استراتژی اسکالپ در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش معاملات اسکالپ توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش استراتژی اسکلپ فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش معاملات اسکالپ برای تمام سطوح

دوره های آموزش معاملات اسکالپ بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای معاملات اسکلپ شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

اتاق معاملات زنده اسکالپ

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش معاملات اسکالپ در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات اساتید و تریدرهای معاملات اسکالپر در بازار استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش فارکس از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه معاملات معاملات اسکالپ ، نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای اسکلپر در بازار استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط حرفه ای های اسکالپ

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی معاملات اسکالپ  بطور مستقیم توسط تریدرهای خبره و اسکالپرها انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش معاملات اسکالپ

مباحث و سرفصل های اسکلپ فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش معاملات اسکالپ

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)44.500.00065.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش معاملات اسکالپ

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه