آموزش مدیریت سبد سهام

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش مدیریت سبد سهام توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش مدیریت سبد سهام جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش مدیریت سبد سهام توسط FXA

دوره آموزش مدیریت سبد سهام FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش مدیریت سبد سهام بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش مدیریت سبد سهام یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش مدیریت سبد سهام بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش مدیریت سبد سهام در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش مدیریت سبد سهام بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش مدیریت سبد سهام یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش مدیریت سبد سهام بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش مدیریت سبد سهام در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش مدیریت سبد سهام بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش مدیریت سبد سهام دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش مدیریت سبد سهام را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش مدیریت سبد سهام با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش مدیریت سبد سهام برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش مدیریت سبد سهام یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش مدیریت سبد سهام در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش مدیریت سبد سهام

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)11.500.00032.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش مدیریت سبد سهام

سبدگردانی اوراق بهادار فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش مدیریت سبد سهام است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار سرمایه ارائه میشود ، دوره آموزش مدیریت سبد سهام بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش مدیریت سبد سهام در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره مدیریت سبد سهام ، افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت به مدیریت سرمایه و سبدهای سرمایه گذاری خود در بازارهای مالی اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش مدیریت سبد سهام میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه مدیریت سبد سهام به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی مدیریت سبد سهام

ویژگی منحصربفرد دوره مدیریت سبد سهام فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش مدیریت سبد سهام در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته مدیریت پورتفوی یا سبد سهام در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از نحوه مدیریت سبد سهام در ابعاد سازمانی یا شخصی کسب نمایید، در مرحله بعد انواع استراتژی مدیریت سهام را خواهید آموخت، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بصورت زنده معاملات شخصی خود را طبق اصول و استانداردهای مدیریت سهام انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای سهام در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس مدیریت سبد سهام با دانش و تجربه سرمایه گذاران بازار سهام و معامله گران و تحلیلگران موفق تشکیل و برگزار می شوند . دوره های آموزش مدیریت سبد سهام  در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش مدیریت سبد سهام توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش مدیریت سهام فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش سبد سهام برای تمام سطوح

دوره های آموزش مدیریت سبد سهام بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای مدیریت سبد سهام شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

اتاق آموزش لایو مدیریت سبد سهام

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش مدیریت سبد سهام در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات زنده اساتید و تحلیلگران بازار استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش مدیریت سبد سهام از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در حوزه مدیریت سبد سهام نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط حرفه ای های بازار سهام

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی مدیریت سبد سهام بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره مالی و سرمایه گذاری بازار سهام انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش مدیریت سبد سهام

مباحث و سرفصل های سبد سهام فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش مدیریت سبد سهام

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)11.500.00032.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش مدیریت سبد سهام

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

چگونه در دوره آموزش مدیریت سبد سهام ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش مدیریت سبد سهام در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

آیا دوره آموزش مدیریت سبد سهام بصورت آنلاین برگزار میشود؟

دوره آموزش مدیریت سبد سهام بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش مدیریت سبد سهام چقدر است؟

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش مدیریت سبد سهام از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

آیا بعد از اتمام دوره آموزش مدیریت سبد سهام میتوان در بازار واقعی فعالیت کرد؟

دوره آموزش مدیریت سبد سهام بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

چگونه برای دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش مدیریت سبد سهام اقدلم کنم؟

پس از شرکت در دوره آموزش مدیریت سبد سهام و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول مدت دوره های آموزش مدیریت سبد سهام چقدر است؟

طول دوره آموزش مدیریت سبد سهام 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

نحوه دریافت سرتیفیکیت پس از پایان دوره آموزش مدیریت سبد سهام چگونه است؟

پس از سپری گردن دوره های آموزش مدیریت سبد سهامدر آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره های آموزش مدیریت سبد سهام چیست؟

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش مدیریت سبد سهام ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش مدیریت سبد سهام چگونه است ؟

دوره های آموزش مدیریت سبد سهام به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوری آموزش مدیریت سبد سهام در کجا برگزار میشوند؟

کلاس های حضوریآموزش مدیریت سبد سهام در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.