آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه توسط FXA

دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

برخی از اعضای تیم fxa در سراسر دنیا

برخی از اعضای تیم fxa در سراسر دنیا

حرفه ای های بازار سرمایه اینجا هستند

Jeffrey Moore
Steven Martinez
William Garcia
Olivia Smith
Stephen Martin
Deborah Gonzales
Benjamin Miller
Emma Johnson
Alexander Sanchez
Karen Anderson
Barbara Rodriguez
Robert Brown
بیش از 140نفر از تحلیلگران و سرمایه گذاران مطرح جهان
مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)13.300.00034.500.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه

کنترل ریسک در بازارهای مالی فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش مدیریت ریسک در بازارهای مالی است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار یرمایه ارائه میشود ، دوره آموزش مدیریت ریسک بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم روانشناسان ارشد مالی و تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش مدیریت ریسک در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره مدیریت ریسک افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت درک میزان ریسک در بازارهای مالی و انجام معاملات موفق در آن اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه مدیریت ریسک در بازار سرمایه به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی مدیریت ریسک در بازار سرمایه

ویژگی منحصربفرد دوره مدیریت ریسک فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش مدیریت ریسک در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته مدیریت ریسک در بازارهای مالی و سرمایه گذاری در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از مدیریت ریسک در بازار کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی را بر مبنای اصول مدیریت ریسک آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بصورت زنده معاملات شخصی خود را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای بازار در تیم فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس مدیریت ریسک در بازار سرمایه با دانش و تجربه کارشناسان ارشد مالی و سرمایه گذاری و همجنین  معامله گران موفق تشکیل و برگزار می شوند . دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه  توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش مدیریت ریسک فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش مدیریت ریسک برای تمام سطوح

دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای مدیریت ریسک شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

کلاس های لایو مدیریت ریسک

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش مدیریت ریسک در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرار گرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات اساتید و کارشناسان بازار مالی استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش مدیریت ریسک از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه ، نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط حرفه ای های بازار سرمایه

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی مدیریت ریسک در بازار سرمایه بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره بازارهای مالی انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل آموزش مدیریت ریسکـــــــــــــــــــــــــــــ

مباحث مدیریت ریسک در بازار سرمایه فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)13.300.00034.500.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

چگونه در دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

آیا دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه بصورت آنلاین برگزار میشود؟

دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه چقدر است؟

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

آیا بعد از اتمام دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه میتوان در بازار واقعی فعالیت کرد؟

دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

چگونه برای دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه اقدلم کنم؟

پس از شرکت در دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول مدت دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه چقدر است؟

طول دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

نحوه دریافت سرتیفیکیت پس از پایان دوره آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه چگونه است؟

پس از سپری گردن دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایهدر آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه چیست؟

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه چگونه است ؟

دوره های آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوری آموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه در کجا برگزار میشوند؟

کلاس های حضوریآموزش مدیریت ریسک در بازار سرمایه در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.