آموزش فیلترنویسی

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش فیلترنویسی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش فیلترنویسی جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش فیلترنویسی توسط FXA

دوره آموزش فیلترنویسی FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش فیلترنویسی بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش فیلترنویسی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش فیلترنویسی بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش فیلترنویسی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش فیلترنویسی بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش فیلترنویسی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش فیلترنویسی بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش فیلترنویسی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش فیلترنویسی بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش فیلترنویسی دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش فیلترنویسی را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش فیلترنویسی با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش فیلترنویسی برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش فیلترنویسی یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش فیلترنویسی در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش فیلترنویسی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)12.700.00033.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش فیلترنویسی در بورس ایران

فیلترنویسی پیشرفته فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش فیلتر نویسی است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار بورس کشور ارائه میشود ، دوره آموزش فیلتر نویسی بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش فیلتر نویسی در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره فیلتر نویسی افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت پیاده سازی و طراحی انواع فیلترهای سهام در بازار بورس کشور اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش فیلترنویسی در بورس ایران میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه فیلترنویسی در بورس ایران به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی فیلترنویسی در بورس ایران

ویژگی منحصربفرد دوره فیلترنویسی در بورس ایران فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش فیلترنویسی در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته فیلترنویسی در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از فیلترنویسی بورس و سهام کشور کسب نمایید، در مرحله بعد نحوه نوشتن انواع فیلتر سهام را متناسب با نیاز خود آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و با استفاده از فیلترهای شخصی خود سهام های مورد نظر را پیدا کرده و نسبت به خرید و فروش آنها اقدام خواهید کرد ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای سهام و اوراق بهادار در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس فیلترنویسی با دانش و تجربه تیم فیلترنویسان سهام در این مرکز تشکیل می شوند . دوره های آموزش فیلترنویسی در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازها، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق فیلترهای واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش فیلترنویسی توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش فیلترنویسی فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش فیلترنویسی برای تمام سطوح

دوره های آموزش فیلترنویسی بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای فیلترنویسی سهام شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

کلاس های لایو فیلترنویسی

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش فیلترنویسی در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات حرفه ای های بازار استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش فیلترنویسی از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در حوزه فیلترنویسی نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط حرفه ای های فیلترنویسی

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی فیلترنویسی  بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره بازار مالی انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش فیلترنویسی

مباحث و سرفصل های فیلترنویسی فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش فیلترنویسی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)12.700.00033.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش فیلترنویسی

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه