آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال توسط FXA

دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

برخی از اعضای تیم fxa در سراسر دنیا

برخی از اعضای تیم fxa در سراسر دنیا

حرفه ای های بازار سرمایه اینجا هستند

Jeffrey Moore
Steven Martinez
William Garcia
Olivia Smith
Stephen Martin
Deborah Gonzales
Benjamin Miller
Emma Johnson
Alexander Sanchez
Karen Anderson
Barbara Rodriguez
Robert Brown
بیش از 140نفر از تحلیلگران و سرمایه گذاران مطرح جهان
مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)97.700.000118.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال

ساخت توکن اختصاصی و عرضه آن فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش ساخت و عرضه توکن ارزدیجیتال است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار ارزهای دیجیتال ارائه میشود ، دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره ساخت توکن ، افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت به ساخت ، استانداردسازی و عرضه توکن در بازارهای جهانی و مارکت های اینترنتی اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه ساخت توکن ارز دیجیتال به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی ساخت توکن ارز دیجیتال

ویژگی منحصربفرد دوره ساخت توکن ارز دیجیتال فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته ساخت و عرضه توکن ارز دیجیتال در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از نحوه ساخت یک پروژه ارز دیجیتال در شبکه بلاکچین کسب نمایید،  سپس شما با ساخت پروزه شخصی خود قادر خواهید بود آنرا در صرافی ها و مارکت های بزرگ لیست نمایید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با پیشکسوتان عرصه بلاکچین در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس ساخت توکن ارز دیجیتال با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شوند . دوره های آموزش فارکس در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش ساخت توکن ارز دیجیتال توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش ساخت توکن فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال برای تمام سطوح

دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای ساخت توکن شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
آموزش لایو

کلاس لایو ساخت توکن ارز دیجیتال

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات اساتید استفاده نمایند.

آموزش لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش ساخت توکن از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال ، نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد در این عرصه ، استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط متخصصات عرصه ارز دیجیتال

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی ساخت توکن ارز دیجیتال بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره ارزهای دیجیتال انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش ساخت توکن دیجیتال

مباحث ساخت توکن دیجیتال فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)97.700.000118.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

چگونه در دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

آیا دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بصورت آنلاین برگزار میشود؟

دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال چقدر است؟

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

آیا بعد از اتمام دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال میتوان در بازار واقعی فعالیت کرد؟

دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

چگونه برای دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال اقدلم کنم؟

پس از شرکت در دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول مدت دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال چقدر است؟

طول دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

نحوه دریافت سرتیفیکیت پس از پایان دوره آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال چگونه است؟

پس از سپری گردن دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتالدر آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال چیست؟

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال چگونه است ؟

دوره های آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوری آموزش ساخت توکن ارز دیجیتال در کجا برگزار میشوند؟

کلاس های حضوریآموزش ساخت توکن ارز دیجیتال در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.