آموزش طراحی سیستم معاملاتی

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش طراحی سیستم معاملاتی جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش طراحی سیستم معاملاتی توسط FXA

دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش طراحی سیستم معاملاتی بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش طراحی سیستم معاملاتی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش طراحی سیستم معاملاتی بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش طراحی سیستم معاملاتی بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش طراحی سیستم معاملاتی یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش طراحی سیستم معاملاتی بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش طراحی سیستم معاملاتی در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش طراحی سیستم معاملاتی بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش طراحی سیستم معاملاتی دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش طراحی سیستم معاملاتی برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش طراحی سیستم معاملاتی

شرایط برگزاریآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)47.500.00068.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش تخصصی طراحی سیستم معاملاتی

طراحی استراتژی فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازارهای مالی و سرمایه گذاری ارائه میشود ، دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره طراحی سیستم معاملاتی افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت به طراحی ، آزمون و خطا ، توسعه و بهینه سازی یک سیستم معاملاتی قدرتمند اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره طراحی سیستم معاملاتی میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه طراحی سیستم معاملاتی به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی طراحی سیستم معاملاتی

ویژگی منحصربفرد دوره طراحی سیستم معاملاتی فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش طراحی سیستم معاملاتی در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته طراحی سیستم معاملاتی در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی پلن معاملاتی کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی را بطور حرفه ای آموزش خواهید دید و میتوانید ساختار استراتژی و پلن معاملاتی شخصی خود را بطور دقیق بنویسید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بر اساس استراتژی شخصیخود بصورت زنده معامله انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها در زمینه سیستم معاملاتی استفاده نمایید.

کلاس طراحی سیستم معاملاتی با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شوند . از طرفی دوره های آموزش طراحی سیستم معاملاتی در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند . برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش طراحی سیستم معاملاتی توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش طراحی سیستم معاملاتی فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش طراحی سیستم معاملاتی برای تمام سطوح

دوره های آموزش طراحی سیستم معاملاتی بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای طراحی سیستم معاملاتی شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

اتاق لایو طراحی سیستم معاملاتی

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش طراحی سیستم معاملاتی در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات زنده اساتید و تریدرهای بازار در زمینه طراحی سیستم معاملاتی استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش طراحی سیستم معاملاتی از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در بازارهای مالی و سرمایه گذاری نداشتن سیستم معاملاتی است ، متاسفانه نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … موجب بروز ضررهای جبران ناپذیر برای فعالان بازار شده است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی در زمینه فاندامنتال فارکس به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار استفاده از این منابع و اطلاعات نادرست است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط تحلیلگران فاندامنتال فارکس

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی طراحی سیستم معاملاتی بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره و تحلیلگران و معاماه گران بازار انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش طراحی سیستم معاملاتی

مباحث طراحی سیستم معاملاتی فارکس اکشن

سیستم معاملاتی مجموعه ای از قوانین و مقررات است که سیگنال های معاملاتی یا خرید و فروش را بدون هیچ گونه ابهام یا عناصر ذهنی فرموله می کند.  هدف اولیه یک سیستم معاملاتی مدیریت ریسک و افزایش سودآوری در بازارهای مالی است. مهمترین مزیت داشتن یک سیستم معاملاتی ، حذف احساسات از معاملات است: برای مثال، معامله گری که بصورت سیستماتیک و یا بر اساس سک سیستم معاملاتی در حال فعالیت در بازار است به دلیل ناامیدی از معاملات ضررده قبلی، یک معامله پر ریسک انجام نمی دهد ! هیچ سیستمی بهتر از دیگری نیست، اما یک سیستم خوب سیستمی است که با اهداف شما، چشم انداز های شما ، انتظارات شما، سرمایه اولیه شما و همچنین با شخصیت شما سازگار باشد.

 سرفصل های آموزش طراحی سیستم معاملاتی در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش طراحی سیستم معاملاتی میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی طراحی سیستم معاملاتی فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش طراحی سیستم معاملاتی

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)47.500.00068.700.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش طراحی سیستم معاملاتی

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه