آموزش روانشناسی بازار

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش روانشناسی بازار توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش روانشناسی بازار جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش روانشناسی بازار توسط FXA

دوره آموزش روانشناسی بازار FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش روانشناسی بازار بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش روانشناسی بازار یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش روانشناسی بازار بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش روانشناسی بازار در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش روانشناسی بازار بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش روانشناسی بازار یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش روانشناسی بازار بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش روانشناسی بازار در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش روانشناسی بازار بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش روانشناسی بازار دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش روانشناسی بازار را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش روانشناسی بازار با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش روانشناسی بازار برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش روانشناسی بازار یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش روانشناسی بازار در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش روانشناسی بازار

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)12.800.00034.000.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش روانشناسی بازارهای سرمایه

تحلیل روانشناسی بازار فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش روانشناسی بازار سرمایه است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازارهای مالی ارائه میشود ، دوره آموزش روانشناسی بازار سرمایه بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش روانشناسی بازار در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره روانشناسی بازار سرمایه ، افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت تحلیل روانشناسی بازار ، گرایشات پنهان آن و همچنین انجام معاملات موفق در آن اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش روانشناسی بازارهای سرمایه میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه روانشناسی بازارهای سرمایه به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی روانشناسی بازارهای سرمایه

ویژگی منحصربفرد دوره روانشناسی بازارهای سرمایه فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش روانشناسی بازارهای سرمایه در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته روانشناسی بازار در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از روانشناسی بازار کسب نمایید، در مرحله بعد نحوه تحلیل بازار سرمایه را با کمک دانش رونشناسی آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بصورت زنده معاملات شخصی خود را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس روانشناسی بازارهای سرمایه با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شوند . دوره های آموزش روانشناسی بازارهای سرمایه در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازها، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش روانشناسی بازارهای سرمایه توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش روانشناسی بازار فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش روانشناسی بازار برای تمام سطوح

دوره های آموزش روانشناسی بازارهای سرمایه گذاری بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای روانشناسی بازار شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

کلاس های لایو روانشناسی بازار سرمایه

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش روانشناسی بازارهای سرمایه گذاری در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرار گرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات زنده اساتید و تریدرهای بزار استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش روانشناسی بازارهای از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در حوزه روانشناسی بازارهای مالی سرمایه گذاری ، نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط حرفه ای های فارکس

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی روانشناسی بازارهای سرمایه بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره مالی انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش روانشناسی بازار

مباحث و سرفصل های روانشناسی بازار فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش روانشناسی بازار

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)12.800.00034.000.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش روانشناسی بازار

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

چگونه در دوره آموزش روانشناسی بازار ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش روانشناسی بازار در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

آیا دوره آموزش روانشناسی بازار بصورت آنلاین برگزار میشود؟

دوره آموزش روانشناسی بازار بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش روانشناسی بازار چقدر است؟

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش روانشناسی بازار از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

آیا بعد از اتمام دوره آموزش روانشناسی بازار میتوان در بازار واقعی فعالیت کرد؟

دوره آموزش روانشناسی بازار بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

چگونه برای دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش روانشناسی بازار اقدلم کنم؟

پس از شرکت در دوره آموزش روانشناسی بازار و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول مدت دوره های آموزش روانشناسی بازار چقدر است؟

طول دوره آموزش روانشناسی بازار 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

نحوه دریافت سرتیفیکیت پس از پایان دوره آموزش روانشناسی بازار چگونه است؟

پس از سپری گردن دوره های آموزش روانشناسی بازاردر آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره های آموزش روانشناسی بازار چیست؟

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش روانشناسی بازار ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش روانشناسی بازار چگونه است ؟

دوره های آموزش روانشناسی بازار به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوری آموزش روانشناسی بازار در کجا برگزار میشوند؟

کلاس های حضوریآموزش روانشناسی بازار در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.