آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس توسط FXA

دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس

شرایط برگزاریآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)11.700.00032.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش تخصصی فاندامنتال فارکس

تحلیل بنیاد بازار فارکس فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار فارکس ارائه میشود ، دوره آموزش فاندامنتال فارکس بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش فاندامنتال بازار فارکس در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره تحلیل فاندامنتال فارکس افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت تحلیل دقیق رویدادها ، وقایع ، اخبار ، تحلیل بنیاد کمپانی ها اقدام نموده و در کل با استفاده از علم تحلیل فاندامنتال فارکس میتوانند معاملات موفق و سودمندی را تجربه نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری از جمله تحلیل فاندامنتال بازار فارکس در سطح بین الملل بوده که هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات در زمینه تحلیل فاندامنتال فارکس به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی فاندامنتال فارکس

ویژگی منحصربفرد دوره فاندانتال فارکس فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش فاندامنتال فارکس در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته فاندامنتال فارکس در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از تحلیل بنیاد بازار جهانی فارکس کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی را همزمان با تحلیل فاندامنتال فارکس آموزش خواهید دید ، سپس شما قادر خواهید بود بر اساس اطلاعات فانندامنتال بازار به بازار واقعی ورود کرده و بصورت زنده معاملات شخصی خود را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها در زمینه تحلیل فاندامنتال استفاده نمایید.

کلاس تحلیل فاندامنتال فارکس با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شوند . از طرفی دوره های آموزش فاندامنتال فارکس در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش فاندامنتال فارکس توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش فاندامنتال فارکس فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش فاندامنتال فارکس برای تمام سطوح

دوره های آموزش فاندامنتال فارکس بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای فاندامنتال فارکس شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

اتاق معاملات بر اساس فاندامنتال فارکس

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش فاندامنتال فارکس در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات زنده اساتید و تریدرهای بازار در زمینه فاندامنتال فارکس استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش فاندامنتال فارکس از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در بازارهای مالی و سرمایه گذاری همچون تحلیل فاندامنتال فارکس ، نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی در زمینه فاندامنتال فارکس به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار استفاده از این منابع و اطلاعات نادرست است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط تحلیلگران فاندامنتال فارکس

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی فاندامنتال فارکس بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره و تحلیلگران فاندامنتال فارکس انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش فاندامنتال فارکس

سرفصل های فاندامنتال فارکس فارکس اکشن

تاثیر تحلیل فاندامنتال فارکس در افزایش میزان وینریت معاملات بر کسی پوشیده نیست . بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود در حوزه تحلیل فاندامنتال فارکس هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی فاندامنتال فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس

شرایط برگزاریآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)11.700.00032.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

چگونه در دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

آیا دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس بصورت آنلاین برگزار میشود؟

دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس چقدر است؟

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

آیا بعد از اتمام دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس میتوان در بازار واقعی فعالیت کرد؟

دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

چگونه برای دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس اقدلم کنم؟

پس از شرکت در دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول مدت دوره های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس چقدر است؟

طول دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

نحوه دریافت سرتیفیکیت پس از پایان دوره آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس چگونه است؟

پس از سپری گردن دوره های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکسدر آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس چیست؟

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس چگونه است ؟

دوره های آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوری آموزش تحلیل فاندامنتال فارکس در کجا برگزار میشوند؟

کلاس های حضوریآموزش تحلیل فاندامنتال فارکس در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.