آموزش تحلیل سنتیمنتال

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش تحلیل سنتیمنتال توسط FXA

دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش تحلیل سنتیمنتال بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش تحلیل سنتیمنتال یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش تحلیل سنتیمنتال بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش تحلیل سنتیمنتال بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش تحلیل سنتیمنتال یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش تحلیل سنتیمنتال بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش تحلیل سنتیمنتال در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش تحلیل سنتیمنتال بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش تحلیل سنتیمنتال برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش تحلیل سنتیمنتال

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)27.200.00048.400.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش تحلیل سنتیمنتال

تحلیل احساسی بازارهای مالی فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش تحلیل سنتیمنال و اموشنال است ، این دوره در اصل به معنا و مفهوم تحلیل احساسی بازارهای مالی بوده و بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازارهای مالی ارائه میشود ، دوره آموزش تحلیل سنتیمنال بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش سنتیمنال در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره تحلیل سنتیمنتال افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت تحلیل حساسی بازارهای مالی و سرمایه گذاری و در نهایت انجام معاملات موفق در آنها اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره تحلیل سنتیمنتال یا احساسی بازار میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه تحلیل سنتیمنتال به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال

ویژگی منحصربفرد دوره سنتیمنتال فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از تحلیل احساسی بازار کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی را همزمان با تحلیل احساسی بازار آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بر اساس اصول تحلیل سنتیمنتال و بصورت زنده معاملات شخصی خود را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید. دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شود . از طرفی دوره های تحلیل سنتیمنتال در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش تحلیل سنتیمنتال توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا دوره تحلیل سنتیمنتال فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش سنتیمنتال برای تمام سطوح

دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای تحلیل سنتیمنتال شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

اتاق معاملات زنده سنتیمنتال

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات زنده اساتید و تریدرهای بازار استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش تحلیل سنتیمنتال از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه تحلیل سنتیمنتال نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار که بر اساس سنتیمنتال فعالیت میکنند ،  استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط متخصصان سنتیمنتال

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی تحلیل سنتیمنتال بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره بازار سرمایه انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش تحلیل سنتیمنتال

مباحث و سرفصل های سنتیمنتال فارکس اکشن

تحلیل سنتیمنتال بازار نشان دهنده حال و هوای بازارهای مالی و احساسات عمومی در میان معامله گران است، دانش تحلیل سنتیمنتال میتواند در بازار فارکس، بازار سهام، بازار اوراق قرضه، بازار ارز دیجیتال یا سایر بازارها مورد استفاده قرار گیرد. درک احساسات بازار به شما امکان می دهد قضاوت کنید که آیا بازار نسبت به آینده قیمت یک دارایی، مانند ارز، خوش بین است یا بدبین. تحلیل سنتینمنتال و تحلیل بنیادی دو چیز کاملا متفاوت هستند اما رابطه نزدیکی با یکدیگر دازند. بطوریکه تحلیل سنتیمنتال مربوط به روانشناسی و احساسات بازار است، اما تحلیل بنیادی روشی برای نگاه کردن به بازار با تجزیه و تحلیل مسائل اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است که ممکن است بر قیمت یک دارایی تأثیر بگذارد . بطور کلی میتوان گفت که تحلیل بنیادی احساسات را شکل می دهد. در حالی که تحلیل سنتیمنتال تعیین می کند که آیا بازار نسبت به چشم انداز بنیادی فعلی یا آینده صعودی است یا نزولی .

شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش تحلیل سنتیمنتال میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی سنتیمنتال بازار فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش تحلیل سنتیمنتال

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)27.200.00048.400.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش تحلیل سنتیمنتال

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

چگونه در دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

آیا دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال بصورت آنلاین برگزار میشود؟

دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال چقدر است؟

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

آیا بعد از اتمام دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال میتوان در بازار واقعی فعالیت کرد؟

دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

چگونه برای دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال اقدلم کنم؟

پس از شرکت در دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول مدت دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال چقدر است؟

طول دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

نحوه دریافت سرتیفیکیت پس از پایان دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال چگونه است؟

پس از سپری گردن دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتالدر آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال چیست؟

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال چگونه است ؟

دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوری آموزش تحلیل سنتیمنتال در کجا برگزار میشوند؟

کلاس های حضوریآموزش تحلیل سنتیمنتال در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.