آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران توسط FXA

دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)19.700.00040.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران

آنالیز بنیاد سهام شرکت ها فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار بورس ایران ارائه میشود ، دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره تحلیل بنیادی بورس ایران افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت به تحلیل بنیادین سهام و ارزش شرکت ها و همچنین وضعیت مالی آنها درک عمیقی و مفصلی بدست آورند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه تحلیل بنیادی بورس ایران به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی تحلیل بنیادی بورس ایران

ویژگی منحصربفرد دوره بنیادی بورس ایران فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته تحلیل بنیادی در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از بنیاد انواع سهام در بورس ایران کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی بر اساس دانش تحلیل بنیادی آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بصورت زنده معاملات شخصی سهام  را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای بورس ایران در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس تحلیل بنیادی بورس ایران با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شوند . از طرفی دوره های آموزش تحلیل بنیادی در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازها، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش تحلیل بنیادی بورس ایران توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش تحلیل بنیادی فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش تحلیل بنیادی برای تمام سطوح

دوره های آموزش تحلیل بنیادی بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای تحلیل بنیادی شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

اتاق آموزش لایو تحلیل بنیادی

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش تحلیل بنیادی در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرار گرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات زنده اساتید و تحلیلگران بازار استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش تحلیل بنیادی از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در حوزه تحلیل بنیادی نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازار بورس استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط متخصصان تحلیل بنیادی

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی تحلیل بنیادی بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره بازار بورس و سهام انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش تحلیل بنیادی

مباحث و سرفصل های تحلیل بنیادی فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)19.700.00040.900.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

چگونه در دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

آیا دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران بصورت آنلاین برگزار میشود؟

دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران چقدر است؟

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

آیا بعد از اتمام دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران میتوان در بازار واقعی فعالیت کرد؟

دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

چگونه برای دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران اقدلم کنم؟

پس از شرکت در دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول مدت دوره های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران چقدر است؟

طول دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

نحوه دریافت سرتیفیکیت پس از پایان دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران چگونه است؟

پس از سپری گردن دوره های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایراندر آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران چیست؟

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران چگونه است ؟

دوره های آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوری آموزش تحلیل بنیادی بورس ایران در کجا برگزار میشوند؟

کلاس های حضوریآموزش تحلیل بنیادی بورس ایران در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.