آموزش برنامه نویسی MQL5

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش برنامه نویسی MQL5 جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش برنامه نویسی MQL5 توسط FXA

دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش برنامه نویسی MQL5 بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش برنامه نویسی MQL5 یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش برنامه نویسی MQL5 بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش برنامه نویسی MQL5 بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش برنامه نویسی MQL5 یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش برنامه نویسی MQL5 بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش برنامه نویسی MQL5 در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش برنامه نویسی MQL5 بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی MQL5 دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش برنامه نویسی MQL5 برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش برنامه نویسی MQL5

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)36.400.00057.600.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش تخصصی برنامه نویسی MQL5

زبان برنامه نویسی MQL5 فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازار های مالی جهانی ارائه میشود ، دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره برنامه نویسی MQL5 افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت به طراحی ، پیاده سازی و راه اندازی اسکریپت های معامله گر تحت زبان برنامه نویسی MQL5 در بازارهای مالی اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه برنامه نویسی MQL5 به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی برنامه نویسی MQL5

ویژگی منحصربفرد دوره برنامه نویسی MQL5 فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش برنامه نویسی MQL5 در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته برنامه نویسی MQL5 در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از زبان برنامه نویسی ربات های معامله گر یا همان MQL5 کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی را به شکل قطع کد های هوشمند در خواهید آورد ، سپس فرایند کامل تست ، توسعه و لانج کردن یک ربات واقعی را در بازارهای مالی آموزش خواهید دید  ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با برنامه نویسان حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس برنامه نویسی MQL5 با دانش و تجربه برنامه نویسان تریدر موفق تشکیل می شوند . از طرفی دوره های آموزش برنامه نویسی MQL5  در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش برنامه نویسی MQL5  توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش برنامه نویسی MQL5 فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش MQL5 برای تمام سطوح

دوره های آموزش برنامه نویسی MQL5 بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای برنامه نویسی MQL5 شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

اتاق معاملات زنده MQL5

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش برنامه نویسی MQL5 در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرار گرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات اساتید استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش MQL5 از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه برنامه نویسی MQL5 نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 برنامه نویسان MQL5 ، استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط حرفه ای های MQL5

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزشی برنامه نویسی MQL5 بطور مستقیم توسط کارشناسان برنامه نویس MQL5 انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش برنامه نویسی MQL5

مباحث برنامه نویسی MQL5 فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش برنامه نویسی MQL5

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)36.400.00057.600.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش برنامه نویسی MQL5

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه