آموزش ایچیموکو

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش ایچیموکو توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش ایچیموکو جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش ایچیموکو توسط FXA

دوره آموزش ایچیموکو FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش ایچیموکو بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش ایچیموکو یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش ایچیموکو بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش ایچیموکو در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش ایچیموکو بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش ایچیموکو یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش ایچیموکو بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش ایچیموکو در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش ایچیموکو بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش ایچیموکو دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش ایچیموکو را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش ایچیموکو با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش ایچیموکو برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش ایچیموکو یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش ایچیموکو در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش ایچیموکو

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)14.300.00055.500.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش پیشرفته ایچیموکو

نکات طلایی ایچموکو فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش اندیکاتور ایچیموکو است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازارهای مالی ارائه میشود ، دوره آموزش ایچیموکو بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش ایچیموکو در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره ایچیموکو افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت تحلیل دقیق بازارهای مالی و سرمایه گذاری بر اساس سیگنال های ابر ایچیموکو و انجام معاملات موفق در آن اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش ایچیموکو میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه ایچیموکو به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی ایچیموکو

ویژگی منحصربفرد دوره ایچیموکو فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش ایچیموکو در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش پیشرفته ایچیموکو در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از اندیکاتور ایچیموکو کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی بر اساس ایچیموکو را آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بصورت زنده معاملات شخصی خود را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس آموزش ایچیموکو با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شوند . از طرفی دوره های آموزش ایچیموکو  در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش ایچیموکو  توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش ایچیموکو فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش ایچیموکو برای تمام سطوح

دوره های آموزش ایچیموکو بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای ایچیموکو شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

اتاق معاملات زنده ایچیموکو

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش ایچیموکو در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات و معاملات زنده اساتید و تریدرهای بزار استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش ایچیموکو از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در حوزه استفاده از اندیکاتور ایچیموکو نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران و تریدرهای بازارهای جهانی که از اندیکاتور ایچیموکو استفاده میکنند ،  این منابع و اطلاعات نادرست است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط حرفه ای های ایچیموکو

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی ایچیموکو بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره ایچیموکو انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش ایچیموکو

مباحث و سرفصل های ایچیموکو فارکس اکشن

ایچیموکو یک اندیکاتور همه فن حریف است که نقتط حمایت و مقاومت را تعریف میکند ، اندیکاتو ایچیموکو میتواند جهت روند را شناسایی و حرکات بازار را اندازه گیری کند و در نهایت سیگنال های معاملاتی قدرتمندی را ارائه دهد. سرفصل های آموزش ایچیموکو در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش ایچیموکو  میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی اندیکاتور ایچیموکو فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش ایچیموکو

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)14.300.00055.500.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش ایچیموکو

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

چگونه در دوره آموزش ایچیموکو ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش ایچیموکو در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

آیا دوره آموزش ایچیموکو بصورت آنلاین برگزار میشود؟

دوره آموزش ایچیموکو بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش ایچیموکو چقدر است؟

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش ایچیموکو از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

آیا بعد از اتمام دوره آموزش ایچیموکو میتوان در بازار واقعی فعالیت کرد؟

دوره آموزش ایچیموکو بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

چگونه برای دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش ایچیموکو اقدلم کنم؟

پس از شرکت در دوره آموزش ایچیموکو و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول مدت دوره های آموزش ایچیموکو چقدر است؟

طول دوره آموزش ایچیموکو 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

نحوه دریافت سرتیفیکیت پس از پایان دوره آموزش ایچیموکو چگونه است؟

پس از سپری گردن دوره های آموزش ایچیموکودر آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره های آموزش ایچیموکو چیست؟

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش ایچیموکو ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش ایچیموکو چگونه است ؟

دوره های آموزش ایچیموکو به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوری آموزش ایچیموکو در کجا برگزار میشوند؟

کلاس های حضوریآموزش ایچیموکو در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.