آموزش CFA سطح 1

  934 (5/5)  

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش CFA سطح 1 توسط تیم بین المللی فارکس اکشن در دسترس عموم علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته است . فارکس اکشن بعنوان یک مرجع حرفه ای در بازارهای مالی و معاملاتی با تشکیل دوره های آموزش CFA سطح 1 جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزش حرفه ای را به فعالان این عرصه ارائه میکند.

+ 0
رشتــــــه آموزشـــــــــی
+ 0
تیـــــم تحلیل و تـــرید
+ 0
میزبانی فعالان بـــــــازار
آموزش توسط اســـــاتید خبـــــره و باتجربه
آموزش کاربردی ترین مباحث و نکات طلایی
90000+ کــاربر در رویــدادهای علـــمی
مورد اعتماد 200 هزار کاربر و فعال در بازارهای مالی

برگزاری دوره اختصاصی آموزش CFA سطح 1 توسط FXA

دوره آموزش CFA سطح 1 FXA

دستاوردهای ما در طول 17 سال حضور در بازارهای مالی

آموزش CFA سطح 1 بصورت حضوری

دوره حضوری آموزش CFA سطح 1 یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری بوده که فعالیت در این زمینه بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش CFA سطح 1 بصورت حضوری و در دقاتر مرکزی FXA بهمراه ارائه جزوات آموزشی کلاس و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره آموزش CFA سطح 1 در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی و عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان و استاد برگزار میشوند.

آموزش CFA سطح 1 بصورت آنلاین و مجازی

دوره آنلاین و مجازی آموزش CFA سطح 1 یکی از فیلدهای تخصصی و زیرشاخه آموزش بازار سرمایه بوده که بسیار در جامعه پرمخاطب میباشد ، کلاس های آموزش CFA سطح 1 بصورت غیر حضوری و آنلاین تحت پلتفرم های اینترنتی بهمراه ارائه جزوات آموزشی و تمرینات عملی برگزار میشوند . دوره مجازی آموزش CFA سطح 1 در طول مدت 1 الی 2 ماه و بصورت کاملا علمی ، عملی ، کاربردی و با ایجاد تعامل بین شرکت کننده و استاد برگزار میشوند.

آموزش CFA سطح 1 بهمراه اعطای مدرک بین المللی

با شرکت در دوره های آموزش CFA سطح 1 دانشپذیر فرصت آنرا خواهد داشت که با شرکت در آزمون بین المللی موسسه CERT گواهینامه مرتبط با دوره آموزش CFA سطح 1 را اخذ نماید . فرایند اعطای گواهینامه و مدرک بین المللی بازارهای مالی بگونه ای است که شرکت کنندگان پس از اتمام دوره آموزش CFA سطح 1 با هماهنگی های این مرکز برای آزمون و اخذ مدرک بازار سرمایه اقدام نموده و با کسب نمره قبولی گواهینامه بازارهای مالی را دریافت مینماید.

آموزش CFA سطح 1 برپایه اصول علمی

یکی از مسائل مهم در خصوص آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری فقدان اطلاعات دقیق با پشتوانه علمی است ، حتی در اکثر مواقع دیده شده سورس های اصلی به غلط ترجمه در بین فعالان بازار به اشتباه در حال گسترش هستند .دوره آموزش CFA سطح 1 یکی از رویدادهای آموزشی بوده که توسط تیم FXA در بالاترین سطح علمی و بصورت کاملا تخصصی گردآوری شده و هم اکنون در قالب دوره آموزش CFA سطح 1 در دسترس عموم علاقه مندان بازار قرار گرفته است.

برخی از اعضای تیم fxa در سراسر دنیا

برخی از اعضای تیم fxa در سراسر دنیا

حرفه ای های بازار سرمایه اینجا هستند

Jeffrey Moore
Steven Martinez
William Garcia
Olivia Smith
Stephen Martin
Deborah Gonzales
Benjamin Miller
Emma Johnson
Alexander Sanchez
Karen Anderson
Barbara Rodriguez
Robert Brown
بیش از 140نفر از تحلیلگران و سرمایه گذاران مطرح جهان
مهلت استفاده از کـــــد تــــــــــــخفیـف: 220097

نام دوره: آموزش CFA سطح 1

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)34.000.00055.200.000

ادامه فرایند ثبت نام

آموزش CFA سطح 1

سطح اول سی اف ای فارکس اکشن

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش CFA سطح یک (1) است که بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازارهای سرمایه ارائه میشود ، دوره آموزش CFA سطح یک (1) بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش CFA سطح یک (1) در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره CFA سطح یک (1) افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت تحلیل و محاسبات دقیق در بازارهای مالی و سرمایه گذاری اقدام نمایند.

فارکس اکشن در سال 2008 بواسطه جمعی از سرمایه گذاران و معامله گران در سراسر جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، این مجموعه در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین مراکز آموزش حرفه ای غیر متمرکز در زمینه بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد . یکی از کورس های آموزشی سطح بالا و بین المللی در مجموعه فارکس اکشن دوره آموزش CFA سطح 1 میباشد ، هم اکنون دفاتر فارسی زبان این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی حرفه ای در زمینه CFA سطح یک به فارسی زبانان و ایرانیان میباشد.

مزایا دوره آموزشی CFA سطح 1

ویژگی منحصربفرد دوره CFA سطح یک فارکس اکشن

مزایا دوره آموزش CFA سطح 1 در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش CFA سطح یک در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از بازارهای مالی و سرمایه گذاری مطابق با سرفصل های سطح یک CFA کسب نمایید  ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با کارشناسان ارشد مالی و دارندگان گواهینامه CFA در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

کلاس CFA سطح 1 با دانش و تجربه کارشناسان ارشد مالی تشکیل و برگزار می شوند . از طرفی دوره های آموزش CFA سطح یک در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی و تحلیلی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق آزمون های هفتگی و روزانه ، سطح دانش خود را محک بزنند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش CFA سطح یک توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا آموزش 1-CFA فارکس اکشن

آموزش برای همه

آموزش CFA سطح 1 برای تمام سطوح

دوره های آموزش CFA سطح 1 بصورت دقیق سطح بندی شده و شرکت کنندگان با هر سطح دانش میتوانند متناسب با سطح خود در دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای CFA سطح یک شرکت کنند. این مجموعه افتخار آنرا داشته که از افرد مبتدی تا حضور حرفه ای های بازار را در کلاس های خود داشته باشد.

آموزش برای همه
تریدهای لایو

کلاس آموزش لایو CFA سطح 1

اعضا و شرکت کنندگان در دوره های آموزش CFA سطح 1 در مجموعه FXA میتوانند در پلتفرم اتاق های آموزشی لایو بصورت زنده تحت آموزش قرارگرفته و با حضور در این اتاقهای لایو از تجربیات اساتید بازارهای مالی استفاده نمایند.

تریدهای لایو
سورس های اموزشی اصلی

آموزش CFA سطح یک از منابع اصلی

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی افراد در زمینه آموزش CFA سطح 1 ، نبود اطلاعات صحیح و همچنین منابع غلط در سطح اینترنت و … است بطوریکه حتی در بسیاری از مواقع دیده شده که کتاب های اصلی به غلط ترجمه و منتشر شده اند . بدون شک از یکی از دلایل عدم موفقیت بیش از 90 درصد تحلیلگران خبره مالی ، استفاده از این منابع و اطلاعات است.

سورس های اموزشی اصلی
پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی توسط حرفه ای های CFA

پشتیبانی اعضا و شرکت کنندگان در دور های آموزشی CFA سطح 1 بطور مستقیم توسط کارشناسان خبره بازارهای مالی انجام میشود . خدمات پشتیبانی آموزشی و معاملاتی در این مجموعه به 3 زبان رسمی فارسی ، انگلیسی و عربی بوده که افراد با توجه به ملیت خود دسترسی های لازم را برای ارتباط با پشتیبانی اخذ خواهند نمود.

پاسخگویی 24 ساعته

سرفصل های آموزش CFA سطح 1

مباحث CFA سطح 1 فارکس اکشن

بازار جهانی فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان است. به همین دلیل، اطلاعات و نکات آموزشی بسیاری برای معامله گران و تحلیلگرانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند، وجود دارد. سرفصل های آموزش فارکس در این بخش به تفصیل ذکر شده اند ، شما همچنین میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشر از سرفصل های آموزش فارکس میتوانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

نکات طلایی بازار فارکس فارکس اکشن

بخش اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

بخش پنجم:

بخش ششم:

بخش هفتم:

بخش هشتم:

بخش نهم:

بخش دهم:

مباحث آموزش اختصاصی تیم FXA (این مطالب تنها در حین کلاس به افراد آموزش داده میشود و امکان درج تیتر هر عنوان آموزشی در دید عموم امکانپذیر نیست)

نام دوره: آموزش CFA سطح 1

شهریه دورهآموزش عمومیآموزش خصوصی
تعرفه (تومان)34.000.00055.200.000

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

FOREX ACTION CERTIFICATE
سوالاتــــــــــــ مرتبط با آموزش CFA سطح 1

فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه

چگونه در دوره آموزش CFA سطح 1 ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش CFA سطح 1 در مجموعه فارکس اکشن میتوانید از طریق وب سایت و بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهید

آیا دوره آموزش CFA سطح 1 بصورت آنلاین برگزار میشود؟

دوره آموزش CFA سطح 1 بصورت لایو و زنده در بستر اینترنت و تحت پلتفرم برگزار میشود

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش CFA سطح 1 چقدر است؟

تعرفه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش CFA سطح 1 از طریق فرم در انتهای این صفحه قابل استعلام است .

آیا بعد از اتمام دوره آموزش CFA سطح 1 میتوان در بازار واقعی فعالیت کرد؟

دوره آموزش CFA سطح 1 بصورت کاربردی و عملی بوده و افراد با شرکت در این کلاس میتوانند بصورت حرفه ای وارد بازار شده و فعالیت داشته باشند.

چگونه برای دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش CFA سطح 1 اقدلم کنم؟

پس از شرکت در دوره آموزش CFA سطح 1 و شرکت در آزمون انستیتو مالی اروپا میتوان نسبت اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمود.

طول مدت دوره های آموزش CFA سطح 1 چقدر است؟

طول دوره آموزش CFA سطح 1 30 الی 45 روز بوده که متناسب با شرایط برگزاری کلاس متغییر میباشد.

نحوه دریافت سرتیفیکیت پس از پایان دوره آموزش CFA سطح 1 چگونه است؟

پس از سپری گردن دوره های آموزش CFA سطح 1در آزمون شرکت نموده و با کسب نمره قبولی در آزمون ، سرتیفیکیت صادر و به آدرس پستی متقاضی ارسال میگردد.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره های آموزش CFA سطح 1 چیست؟

بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش CFA سطح 1 ارائه یک مدرک شناسایی و یا پاسپورت معتبر برای افراد غیر مقیم الزامی است .

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش CFA سطح 1 چگونه است ؟

دوره های آموزش CFA سطح 1 به زبان اصلی معمولا به زبان انگلیسی برگزار شده و همزمان با برگزاری دوره یک نفر مترجم در کلاس حضور دارد که کلیه موارد و تعامل بین مدرس و دانشپذیر توسط مترجم منتقل میشوند.

کلاس های حضوری آموزش CFA سطح 1 در کجا برگزار میشوند؟

کلاس های حضوریآموزش CFA سطح 1 در دفتر مرکزی FXA مطابق با آدرس های درج شده در وب سایت برگزار میشوند.